Bomb Girls
85/100 - 13×

Bomb Girls

Slasti a strasti žen pracujících v muniční továrně v Kanadě za II. světové války

Kanada | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | GLOBAL TV | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Ali Liebert (Betty McRae), Peter Outerbridge (Bob Corbett), Carlyn Burchell (Carol Demers), Jodi Balfour (Gladys Witham), Sebastian Pigott (James Dunn), Charlotte Hegele (Kate Andrews), Meg Tilly (Lorna Corbett), Antonio Cupo (Marco Moretti), Anastasia Phillips (Vera Burr), Brett Dier (Eugene Corbett), Michael Seater (Ivan Buchinsky)

Bob Corbett

Bob Corbett

Veterán I. světové války.

Sezóny 2
2012 - 2013

Bob skončil po I. světové na vozíku. To, co za války zažil, ho poznamenalo na celý život. Se svým traumatem se Lorně nikdy nedokázal úplně svěřit, a proto si pár někdy příliš nerozumí. Kvůli svým zážitkům je zapřísáhlým odpůrcem války, i když chápe, že není zbytí. Nesdílí válečné nadšení své ženy, celé dny vyrábí cínové vojáčky a po večerech popíjí se svými přáteli. Stejně jako Lorna se bojí o své syny v zámoří, ale ke strachu o jejich život se přidává i strach z toho, jaký dopad na ně válečné zážitky budou mít. Vždyť s tím má vlastní zkušenost.

Foto: Global TV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama