Castle (Castle na zabití) Dylan Walsh v nadcházející dvojepizodě

Dylan Walsh v nadcházející dvojepizodě

Dylan Walsh v nadcházející dvojepizodě

Z původních rozhovorů s tvůrcem Andrew Marlowem nebylo jasné, zda se i letos dočkáme dalšího napínavého dvojdílu, ale jak vyplývá z nadpisu, ani letos nebudeme ušetřeni.

0 0
11.1.2013

Byli jsme už svědky pokusu o světovou krizi, atentátu na NY i samotnou Beckettovou. Čeho se tedy dočkáme letos? V již tradiční dvoj-dílené epizodě, která se bude vysílat někdy v únoru, se v stěžejní roli objeví Dylan Walsh známý z Plastické chirurgie s.r.o. (Nip/Tuck).

Podle TVLine bude hrát Walsh agenta Harrise, dokonce čelního FBI vyšetřovatele, který bude pracovat s Rickem a Kate, když vyšetřování vraždy odhalí spiknutí za účelem únosu dcery bohatého středo-východního obchodníka.


Minulý měsíc, když se Andrew Marlowea ptali, zda dvojdíl vrhne nějaké světlo na Rickova otce, odpověděl, že to „rozhodně není v plánu“. Místo toho prozradil, že „Naše dvojdíly jsou vždy o velkém napětí, kdy jsou v sázce i osobní city, takže máme příběh, který se nám zamlouvá. Nejsem ještě připravený se podělit o to, co se tam bude dít, ale jsme tím nadšení a myslím, že zde je i pár zábavných zvratů.“

V předchozích dílech jsme měli možnost vidět Danu Delany, Adriana Pasdara a Jennifer Beals. Od té doby, co jsou Walshovi dny u plastické chirurgie u konce, se objevil například v CSI nebo Drop Dead Diva. Momentálně hostuje v CBS seriálu Unforgettable a na ABC se ještě objeví v seriálu Revenge.

Jak se vám zatím zamlouvá nový dvojdíl? Myslíte že dokáže obstát v těžké konkurenci a vyrovnat se těm dosavadním?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Reklama

Narozeniny

Reklama