Castle (Castle na zabití)
91/100 - 191×

Castle(Castle na zabití)

Autor detektivek kriminálním vyšetřovatelem. Známý autor detektivek Richard Castle asistuje policejnímu týmu Kate Beckettové při vyšetřování vražd v New Yorku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, CTV | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Molly Quinn (Alexis Castle), Jon Huertas (Javier Esposito), Stana Katic (Kate Beckett), Seamus Dever (Kevin Ryan), Tamala Jones (Lanie Parish), Susan Sullivan (Martha Rogers), Nathan Fillion (Richard Castle), Ruben Santiago-Hudson (Roy Montgomery)

Dylan Walsh v nadcházející dvojepizodě

Dylan Walsh v nadcházející dvojepizodě

Z původních rozhovorů s tvůrcem Andrew Marlowem nebylo jasné, zda se i letos dočkáme dalšího napínavého dvojdílu, ale jak vyplývá z nadpisu, ani letos nebudeme ušetřeni.

0 0
11.1.2013

Byli jsme už svědky pokusu o světovou krizi, atentátu na NY i samotnou Beckettovou. Čeho se tedy dočkáme letos? V již tradiční dvoj-dílené epizodě, která se bude vysílat někdy v únoru, se v stěžejní roli objeví Dylan Walsh známý z Plastické chirurgie s.r.o. (Nip/Tuck).

Podle TVLine bude hrát Walsh agenta Harrise, dokonce čelního FBI vyšetřovatele, který bude pracovat s Rickem a Kate, když vyšetřování vraždy odhalí spiknutí za účelem únosu dcery bohatého středo-východního obchodníka.

Minulý měsíc, když se Andrew Marlowea ptali, zda dvojdíl vrhne nějaké světlo na Rickova otce, odpověděl, že to „rozhodně není v plánu“. Místo toho prozradil, že „Naše dvojdíly jsou vždy o velkém napětí, kdy jsou v sázce i osobní city, takže máme příběh, který se nám zamlouvá. Nejsem ještě připravený se podělit o to, co se tam bude dít, ale jsme tím nadšení a myslím, že zde je i pár zábavných zvratů.“

V předchozích dílech jsme měli možnost vidět Danu Delany, Adriana Pasdara a Jennifer Beals. Od té doby, co jsou Walshovi dny u plastické chirurgie u konce, se objevil například v CSI nebo Drop Dead Diva. Momentálně hostuje v CBS seriálu Unforgettable a na ABC se ještě objeví v seriálu Revenge.

Jak se vám zatím zamlouvá nový dvojdíl? Myslíte že dokáže obstát v těžké konkurenci a vyrovnat se těm dosavadním?

Zdroj: ABC, CTV

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Reklama

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama