Castle (Castle na zabití)
91/100 - 191×

Castle(Castle na zabití)

Autor detektivek kriminálním vyšetřovatelem. Známý autor detektivek Richard Castle asistuje policejnímu týmu Kate Beckettové při vyšetřování vražd v New Yorku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, CTV | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Molly Quinn (Alexis Castle), Jon Huertas (Javier Esposito), Stana Katic (Kate Beckett), Seamus Dever (Kevin Ryan), Tamala Jones (Lanie Parish), Susan Sullivan (Martha Rogers), Nathan Fillion (Richard Castle), Ruben Santiago-Hudson (Roy Montgomery)

Konečně se dočkáme Rickova otce!

Konečně se dočkáme Rickova otce!

Ano, není to vtip, opravdu se na scéně našeho oblíbeného seriálu objeví, do teď přísně utajovaný, Rickův otec, kterého si zahraje držitel ceny Emmy… pozor na spoilery, pokračování uvnitř článku.

0 0
23.1.2013

… James Brolin!

James Brolin se poprvé (a možná i naposled) ukáže ve dvojdílné epizodě, která by měla být odvysílaná 18. a 25. února. V této epizodě by mělo naše hlavní detektivní duo vyšetřovat vraždu, která je zavede až k únosu dcery bohatého podnikatele. Jak už víme, v tomto díle se mihne Dylan Walsh jako agent FBI. Prozatím ale ještě není známo, jak se bude jmenovat nebo spíše, jak vůbec zapadne do příběhu postava Rickova otce.

Brolin — který vyhrál Emmy v roce 1970 za svou roli v Marcus Welby, M.D. — má na svém posledním televizním kontě i The Defenders (Obhájci), Psych (Agentura jasno) a Law & Order: SVU (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti) a v neposlední řadě se objeví i v Community (Zpátky do školy).

Tak už se těšíte až poznáte taťku Castla? Myslíte, že ti dva najdou společnou řeč nebo se odcizí ještě víc? A jak se vám libí jeho obsazení?

Zdroj: ABC, CTV

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Reklama

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama