Castle (Castle na zabití)
91/100 - 191×

Castle(Castle na zabití)

Autor detektivek kriminálním vyšetřovatelem. Známý autor detektivek Richard Castle asistuje policejnímu týmu Kate Beckettové při vyšetřování vražd v New Yorku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, CTV | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Molly Quinn (Alexis Castle), Jon Huertas (Javier Esposito), Stana Katic (Kate Beckett), Seamus Dever (Kevin Ryan), Tamala Jones (Lanie Parish), Susan Sullivan (Martha Rogers), Nathan Fillion (Richard Castle), Ruben Santiago-Hudson (Roy Montgomery)

Valentýn v Castlovi

Valentýn v Castlovi

Jaký bude první společný Valentýn Ricka a Kate? A na jakého bývalého Nathanova kolegu se můžeme těšit? Tak to se dozvíte v tomto článku.

0 0
25.12.2012

Všichni si určitě pamatujete, jak Rick zklamal Kate, když ji nekoupil dárek k Vánocům. Toto faux pas [fópa] se opět vyplaví na povrch, když spolu bude pár slavit první společný Valentýn. V této epizodě „si bude pár navzájem říkat, co dostávali na Valentýna“ říká Andrew Marlowe. Z této konverzace se vyvine něco, jako soutěž ve stylu, kdo bude mít lepší dar. „Když se bude Rick snažit jeho fópa z Vánoc napravit, nastanou menší komplikace. Řekněme, že to bude mít něco společného s doručením dárku.“

Toto vše se odehraje ve 14. epizodě „Reality Star Struck“, kde se také objeví Nathanova bývalá kolegyně ze seriálu Firefly – Gina Torres (Suits). V seriálu si zahraje Samanthu Foster – velmi významnou osobnost v oblasti módy, která bude působit v reality show – „Real Housewiwes“, kde nebude vystupovat jako ta nejmilejší osoba na světě. Ale pozor – ještě méně milá dokáže být, když nejsou okolo kamery. Gina Torres bude tedy již druhou posilou z Firefly. Tou první byl Adam Baldwin, který se objevil v seriálu ke konci 4. série v epizodě Headhunters.

Další osobnost, která bude taktéž vystupovat v „Real Housewiwes“ aneb Ženy z Wall Street bude na Emmy nominována herečka Gail O’Grady (Hellcats, NYPD Blue, …). O’Grady bude hrát Margo Cowanovou, kterou budou kamery sledovat, zatímco řídí své kosmetické impérium – impérium, které také zaměstnávalo oběť vraždy, kterou náš tým vyšetřuje.

Tím však tento menší castingový speciál zdaleka nekončí, neboť dalšími hostujícími herci je Lachlan Buchanan (Newcastle, Blue Water High) a Heather Ann Davis (Breaking Wind). Buchanan bude hrát Stone Gowera – 24letého syna Margo Cowanové (Gail O’Grady), který má pocit, že je k účasti v reality show přinucen. Dokonce se i mluví, že spolu se svou snoubenkou, podnikatelkou v oboru keramiky Ashley Robinson, kterou hraje Davis, by mohli mít vlastní spin-off show, když je ale jeden jejich kolega zavražděný… Stone je mezi podezřelými.

Epizoda by se na obrazovkách měla objevit někdy během února. Jak se těšíte na další Firefly shledání a první Caskett Valentýn?

Spoluatorka článku je thera.

Zdroj: ABC, CTV

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Reklama

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama