Castle (Castle na zabití) Valentýn v Castlovi

Valentýn v Castlovi

Valentýn v Castlovi

Jaký bude první společný Valentýn Ricka a Kate? A na jakého bývalého Nathanova kolegu se můžeme těšit? Tak to se dozvíte v tomto článku.

0 0
25.12.2012

Všichni si určitě pamatujete, jak Rick zklamal Kate, když ji nekoupil dárek k Vánocům. Toto faux pas [fópa] se opět vyplaví na povrch, když spolu bude pár slavit první společný Valentýn. V této epizodě „si bude pár navzájem říkat, co dostávali na Valentýna“ říká Andrew Marlowe. Z této konverzace se vyvine něco, jako soutěž ve stylu, kdo bude mít lepší dar. „Když se bude Rick snažit jeho fópa z Vánoc napravit, nastanou menší komplikace. Řekněme, že to bude mít něco společného s doručením dárku.“

Toto vše se odehraje ve 14. epizodě „Reality Star Struck“, kde se také objeví Nathanova bývalá kolegyně ze seriálu Firefly – Gina Torres (Suits). V seriálu si zahraje Samanthu Foster – velmi významnou osobnost v oblasti módy, která bude působit v reality show – „Real Housewiwes“, kde nebude vystupovat jako ta nejmilejší osoba na světě. Ale pozor – ještě méně milá dokáže být, když nejsou okolo kamery. Gina Torres bude tedy již druhou posilou z Firefly. Tou první byl Adam Baldwin, který se objevil v seriálu ke konci 4. série v epizodě Headhunters.


Další osobnost, která bude taktéž vystupovat v „Real Housewiwes“ aneb Ženy z Wall Street bude na Emmy nominována herečka Gail O’Grady (Hellcats, NYPD Blue, …). O’Grady bude hrát Margo Cowanovou, kterou budou kamery sledovat, zatímco řídí své kosmetické impérium – impérium, které také zaměstnávalo oběť vraždy, kterou náš tým vyšetřuje.

Tím však tento menší castingový speciál zdaleka nekončí, neboť dalšími hostujícími herci je Lachlan Buchanan (Newcastle, Blue Water High) a Heather Ann Davis (Breaking Wind). Buchanan bude hrát Stone Gowera – 24letého syna Margo Cowanové (Gail O’Grady), který má pocit, že je k účasti v reality show přinucen. Dokonce se i mluví, že spolu se svou snoubenkou, podnikatelkou v oboru keramiky Ashley Robinson, kterou hraje Davis, by mohli mít vlastní spin-off show, když je ale jeden jejich kolega zavražděný… Stone je mezi podezřelými.

Epizoda by se na obrazovkách měla objevit někdy během února. Jak se těšíte na další Firefly shledání a první Caskett Valentýn?

Spoluatorka článku je thera.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Reklama

Narozeniny

Reklama