Star Wars: The Clone Wars (Star Wars: Klonové války)
94/100 - 106×

Star Wars: The Clone Wars(Star Wars: Klonové války)

Mezi filmovými epizodami Klony útočí a Pomsta Sithů ze Star Wars ságy proběhl galaktický konflikt obřích rozměrů, který dostal označení klonové války. Tento seriál zachycuje dobrodružství hrdinů Republiky právě v tomto konfliktu a odhaluje odpovědi na spoustu otázek, které nám filmy přinesly.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Cartoon Network, Netflix, Disney+ | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Matt Lanter (Anakin Skywalker), Nika Futterman (Asajj Ventress), Phil LaMarr (Bail Organa), Anthony Daniels (C-3PO), Corey Burton (Cad Bane), Dee Bradley Baker (Cody), Corey Burton (Dooku), Dave Filoni (Embo), Dee Bradley Baker (Gregor), Matthew Wood (Grievous), Jim Cummings (Hondo Ohnaka), Robin Atkin Downes (Cham Syndulla), Ahmed Best (Jar Jar Binks), Gregg Berger (Kalani)

Nový trailer a začátek 4.série

Nový trailer a začátek 4.série

Před několika dny byla odvysílána první dvojepizoda nové série. Od teď se můžete těšit každý týden na nové a nové epizody. Titulky k nim pro Vás připravil osvědčený HorLukRos.

10 0
19.9.2011

Thumbnail Play icon

Zdroj: Cartoon Network, Netflix, Disney+

Diskuze /1

Hurley

Jo, tohle je správnej trailer. Ukazuje že to bude nejen nářez, ale že se to bude i trochu věnovat Anakinovi. Že to pořád nebude jen hláškující superhrdina se světelným mečem.

Nicméně tady už mají kompletně všechny klony výzbroj ze třetí Epizody, takže bych řekl, že seriál už moc dlouho pokračovat nebude (Klonový války taky trvaly jen tři roky, že ano). Osobně bych to viděl na 4. sérii a pak ještě pátou, kde by v nějakým epickým dvojdílu umřela Asoka, což by Anakina zase markantně posunulo k Temné straně. A pak už by plynně navazovala třetí Epizoda.

čestný člen redakce
19.9.2011 | 9:30:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama