Community (Zpátky do školy)
91/100 - 113×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 30 minut
hrají
Joel McHale (Jeff Winger), Gillian Jacobs (Britta Perry), Jonathan Banks (Buzz Hickey)


Britta Perry

Britta Perry

Zarytá aktivistka, která obvykle zkazí vše, na co sáhne.

Sezóny 6
2009 - 2015

Odmítala jsem i psaní vánočních přání pro Santu, abych na chlapech nebyla v ničem závislá.

Brittina cesta na Greendale byla značně zmatečná, stejně jako Britta sama. Skupina Radiohead jí učarovala natolik, že ani zprvu nedokončila střední školu, pak se dala na anarchismus a skrze modeling nohou spolu s působením v Mírových sborech Britta proplouvala dlouhá léta životem bez konkrétního cíle. S blížící se třicítkou na krku se nakonec rozhodla jednat a zapsala se na Greendale s nadějí v lepší zítřky.


Brittiny ostré rysy a blond vlasy (pozůstatek švédských předků) hned na úvod učarují jejímu spolužákovi z hodin španělštiny Jeffu Wingerovi, jenž ji lstivě přesvědčí, aby se stala členkou jeho studijní skupiny. Britta se však nenechá obalamutit a přizve dalšího spolužáka Abeda, který obratem sežene další čtyři začínající španělštináře.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama