Containment
90/100 - 71×

Containment

V Atlantě propukne epidemie zhoubného viru. Ti, kteří neutekli včas, musí žít v karanténě, bojovat o život a společně s ostatními hledat lék, který zastaví umírání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Thriller
hrají
Chris Wood (Jake Riley), Claudia Black (Sabine Lommers), Kristen Gutoskie (Katie Frank), Hanna Mangan Lawrence (Teresa Keaton),

Alex Carnahan

Alex Carnahan

Major policejního úřadu v Atlantě, který dokáže být přísný, ale i šlechetný.

Sezóny 1
2016 - 2016

Alex „Lex“ Carnahan pracuje jako major policejního úřadu v Atlantě. Je neoblomný, avšak má dobré srdce. Vyznačuje se tím, že je přísný a věrný.

Alex je velmi oddaný své přítelkyni, Jana Mayfield, ale snaží se vyvážit svůj smysl pro soucit s povinností dodržovat zákon.

Alex si je velmi blízký se svým spolupracovníkem, strážníkem Jakem Rileym, a je zodpovědný za to, že byl Jake chycen v karanténě během propuknutí viru.

Je to přirozený vůdce a byl vybrán doktorkou Sabine Lommers k tomu, aby působil jako prostředník mezi CDC a veřejností, ve snaze zabránit panice a strachu mimo karanténu.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama