Damien (Satan přichází)
90/100 - 42×

Damien(Satan přichází)

Napadlo vás někdy, co se stalo s malým Damienem z filmu Přichází Satan! z roku 1976? Vyrostl jako ostatní, ale zjevně si není příliš vědom, co zlého se kolem něj děje. Nakonec ale minulost dopadne i dospělého Damiena Thorna a musí se tak naučit žít s vědomím, že je Antikrist, nejobávanější člověk všech dob.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 42 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Omid Abtahi (Amani Golkar)

S01E05: Seven Curses

S01E05: Seven Curses

Damienovo překvapivé spojení s válečným veteránem ho dovede na velmi temné místo.

cz sk
4.4.2016
42 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucianna4

Hodně emotivní díl s neuvěřitelnou atmosférou! Čím dál tím líp.. :-)

13.4.2016 | 11:59:38
BruceCrain

Tenhle díl měl oproti předchozím neuvěřitelnou atmosféru! Tentokrát epizoda negradovala do epického finále, ale nabídla velmi silné a emotivní scény v průběhu celého dílu. Naši dva psí ochránci Antikrista se opět mihli na scéně. Myslím, že se v druhé polovině sezony máme na co těšit. Enjoy! =)

10.4.2016 | 16:46:06

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama