Dead Set
74/100 - 25×

Dead Set

Jediní lidé, kteří mají šanci přežít útok zombie, jsou zavření ve vile při natáčení televizní show Big Brother. Celá Británie je v ohrožení a mnoho lidí umírá. Jen hrstce šťastlivců z produkce reality show se podaří přežít a dostat se do zdánlivého bezpečí vily.

VB | 2008 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Channel 4 | 30 minut
žánr
Drama, Hororový, Thriller

S01E03: Live Feed

S01E03: Live Feed

Kelly, Marky a Space se dostanou do supermarketu.

cz sk
29.10.2008
30 minut

Zatímco Kelly a Marky shromažďují zásoby, Space čeká venku a setkává se s dvěma policisty, kteří mu hrozí, že ho zastřelí. Kelly a Marky jsou vyhnáni ze supermarketu dvěma zombie; policie střílí zombie, ale jeden z nich je kousnut a jeho kolega ho střílí. Říká ostatním, že ti pokousaní umírají a rychle se promění v zombie. Když si Marky všiml rány na paži a domníval se, že je to sousto, policista ho také zastřelí; nedokáže se s ním zdůvodnit, zvedne Kelly zbraň druhého policisty a vystřelí ho do nohy. Objeví se další zombie a Kelly, Marky a Space utíkají v dodávce. Mezitím se Grayson pokouší Angel uklidnit, ale když přestane dýchat, Grayson si uvědomí, že ji potřebuje zabít pro případ, že by se stala zombie, ale váhá a je napaden nyní zombifikovaným Angelem, který ho smrtelně kousne do krku. Joplin a Veronica dokážou přimět Anděla do bazénu a bodnout Graysona do hlavy právě v okamžiku, kdy dorazí Kelly a Marky. Když se Zombie Angel nemůže dostat z bazénu, uvědomují si, že zombie nejsou inteligentní. Kelly střílí Angel s pistolí policisty a slibuje, že vyhraje proti nim. V venkovském domě Riq zapne televizi a zjistí, že živý přenos E4 Big Brother stále vysílá. Alex slyší francouzské vysílání v rádiu a zjistí, že byl zřízen záchranný člun napříč kanálem, ale bezpochyby odešel, uvízl je a všechny ostatní, kteří přežili. Najednou, jak se naděje začíná ztrácet, Riq se ulevilo, když uviděl Kelly a ostatní na obrazovce.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama