V říjnu HBO nabídne odkládané The Undoing a AMC přijde s novinkou ze světa Walking Dead

V říjnu HBO nabídne odkládané The Undoing a AMC přijde s novinkou ze světa Walking Dead

Druhý měsíc seriálové sezóny je tu a i ten nám nabídne řadu novinek. Pojďme se podívat, na co se můžeme těšit během nadcházejícího měsíce.

7 0
4.10.2020

V září nám pozvolna odstartovala nová seriálová sezóna a musíme říct, že pozvolný start bude pokračovat i během října. Ještěže televizní stanice začnou nabízet seriály, které chtěly původně uvést v druhé části minulé seriálové sezóny. Máme tu tedy hned dvě novinky, které byly odloženy již v dubnu. Pojďme si udělat přehled toho, co nás čeká.

HBO

Koncem října se nám ohlásí velmi očekávaná novinka od HBO s názvem The Undoing. Seriál je z pera Davida Kelleyho, jenž pro HBO připravil seriál Big Little Lies, který sklidil všeobecně velmi velký úspěch a HBO má tedy vysoká očekávání i od tohoto projektu. Napínavé drama nám představí Grace a Jonathana, kteří žijí poklidným a luxusním životem a nic jim nechybí. Celý jejich dosavadní život dostane tvrdý úder. Grace se stává hlavní podezřelou v případu vraždy. Seriál láká i na velká jména, dočkáme se v něm Nicole Kidman, Hugha Granta či Donalda Sutherlanda


(HBO přijde s očekávaným The Undoing)

AMC

The Walking Dead patří již dlouhé roky mezi špičku seriálové nabídky. Stanici AMC kupodivu dlouho trvalo, než se rozhodla přijít s prvním spin-offem a o poznání kratší doba pak stačila, než přišla s tím druhým. Seriál The Walking Dead: World Beyond nám představí zcela nový příběh s novými postavami.

Dále nám stanice AMC uvede seriál Soulmates, kde se podíváme do nedaleké budoucnosti, ve které vědci přišli na to, jak najít svou spřízněnou duši. Seriál se zaměří na příběhy šesti postav.

Netflix

Netflix opět využije své světové tvorby a nabídne nám řadu novinek. Již teď si můžete na Netflixu pustit mysteriózní drama s názvem Bom dia, Verônica, ve kterém bude nadějná policistka pátrat po internetovém predátorovi.

V další novince se vydáme do Paříže s Emily v seriálu s názvem Emily in Paris. Mladá Emily se věnuje marketingu a když ji přijde nabídka začít pracovat v Paříži, začne řešit své stěhování z USA. Kromě nové práce ji čeká nová kultura, na kterou si bude muset zvyknout, což může nabídnout řadu vtipných situací.

V seriálu Song Exploder se podíváme, jak jednotlivé hvězdy uváděly své největší hudební hity.

Nejočekávanější novinka Netflixu nese název The Haunting of Bly Manor. Jedná se o volné pokračování minisérie The Haunting of Hill House. Z domu na kopci se přesuneme do sídla Bly, kde nás čeká mnoho hororových chvil.

V novince Social Distance se pobavíme příběhy z izolace.

Grand Army budeme sledovat pětici studentů střední třídy, kteří sní o tom, že se z Brooklynu dostanou až na vrchol společenského žebříčku.

Netflix nám naservíruje Velkou francouzskou revoluci trochu jinak. V seriálu La Révolution se vynálezci gilotiny podaří objevit nemoc, která nutí šlechtice vraždit své poddané.

V další novince, Alguien tiene que morir, se vydáme do Španělska. To zmítá nebetyčný skandál, kdy mladý muž má poměr se španělským baleťákem.

Ze Španělska pak zamíříme do Německa, kde si pro nás Netflix připravil seriál Barbarians. Ten se odehrává v roce 9.

A nakonec si představíme seriál The Queen's Gambit, ve kterém budeme sledovat velmi nadanou šachovou hráčku.

Hulu

Hulu nám nabídne svět plných příšer v seriálu Monsterland. Hororový seriál nám ukáže, že rozdíl mezi monstry a lidmi je jen velmi tenký.

Ve druhé novince Helstrom se podíváme na další komiksové zpracování. Tentokrát se nám představí děti sériového vraha, které chytají ty největší padouchy.

FOX

Stanice FOX nám uvede seriál neXt. Ten bude řešit první kybernetickou hrozbu. Umělá inteligence totiž začne lidem přerůstat přes hlavu a bude potřeba, aby ji někdo zastavil včas.

(Na Netflixu nás čeká hororové pokračování s názvem The Haunting of Bly Manor )

NBC

NBC vsadí na komedii z prostředí karantény. I když se lidé nemohou stýkat osobně, snaží se být neustále v kontaktu se svými přáteli. Jak to funguje, se můžete podívat v komedii Connecting….

Disney+

Seriál The Right Stuff se zaměřuje na událost, která se stala něčím jako první americkou reality show. Astronauté Mercury Seven a členové jejich rodin se stali celebritami v závodě, který je buď zabije, nebo z nich udělá osoby žijící na celou věčnost. Tento neuvěřitelný příběh o prvních dnech amerického vesmírného programu je inspirován stejnojmenným románem spisovatele Toma Wolfea.

Amazon

V seriálu Truth Seekers budeme sledovat Guse a Davea, kteří jsou vyšetřovatelé paranormálních aktivit. Podaří se jim narazit na záhadu, jež je dostane do nebezpečí.

Quibi

Další rychlovka od Quibi bude mít opět mysteriózní nádech. V seriálu The Expecting se seznámí s ženou, která otěhotněla za záhadných okolností. Následně bude muset čelit následkům.

Která ze říjnových novinek vás nejvíce zaujala?

Foto: HBO, NetflixDiskuze /3

Makavelina

Těším se určitě na The Right Stuff, a na Undoing též, hlavně kvůli Nicole. Jinak mě takhle na první čtení nic moc nezaujalo.

5.10.2020 | 13:51:25
peterzb

Ja sa tesim hlavne na The Haunting of Bly Manor. Urcite ale skusim aj pilot Monsterland, La Révolution, Helstrom, Truth Seekers, neXt a Song Exploder :)

5.10.2020 | 22:42:57
marksimon

Barbarians snaď prekvapí

6.10.2020 | 12:24:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů