Emerald City (Smaragdové město)
83/100 - 72×

Emerald City(Smaragdové město)

Dvacetiletá Dorothy Gale a její pes jsou vytrženi ze svého světa a ocitají se v tajemné, cizí zemi. Seriál Emerald City zpracovává tematiku Čaroděje ze země Oz. Tentokrát se však jedná o moderní, ale zároveň temné a napínavé zpracování.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

S01E04: Science and Magic

S01E04: Science and Magic

Dorothy a Lucas jsou osloveni tajemnou mladou dívkou, která se zabloudila. Po tragické nehodě se Tip ocitne uvězněn mezi dvěmi mocnými silami, Glindou a West. Čaroděj navštíví vesnici, kde si vynutí své uznání. Jack získá novou životní zkušenost, která ho zavede na novou překvapivou cestu s jedinečnou ženou.

cz sk
20.1.2017
2 830 000
42 minut

Trailer k čtvrté epizodě:

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Trochu slabši dil, musim řict že Dorothy neměla chybu jak pomahala te holčičce ale nečekal jsem že bude mit nějake schopnosti a potom to jak s Lucasem poslouchali tu hudbu tak to nemělo chybu jsem zvědav co ted s Dorothy bude když ji zajali, jinak nemělo chybu jak o Tip měli zajem dvě pani a nakonec se rozhodla pro Zapadni pani a jsem zvědav jestli se ji bude dařit a jinak Jackovi nezavidim že se z něj stal robot ale aspon je naživu.

redaktor
12.3.2022 | 18:58:06
linhe

Scéna s magií mp3 je už celkem ohraná, ale celkově díl docela povedený

1.2.2021 | 12:13:29
Angi

Díl mi přišel o maličko slabší, ale po dokoukání jsem stejně měl ten pocit, že to bylo pěkné.. ale ten překlad, ten je drsný. Nechci moc kritizovat, pač lepší nějaké titulky, než žádné, ale na Edně už je člověk rozamzlený kvalitou..

28.1.2017 | 21:27:46

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama