Emerald City (Smaragdové město)
83/100 - 72×

Emerald City(Smaragdové město)

Dvacetiletá Dorothy Gale a její pes jsou vytrženi ze svého světa a ocitají se v tajemné, cizí zemi. Seriál Emerald City zpracovává tematiku Čaroděje ze země Oz. Tentokrát se však jedná o moderní, ale zároveň temné a napínavé zpracování.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

S01E05: Everybody Lies

S01E05: Everybody Lies

West, která zoufale touží pomstít smrt své sestry, vystopuje Dorothy a snaží se od ní získat informace. Čaroděj usiluje o podporu království Ev, aby společně postavili zbraně k poražení odvěké přišery. Starý znamý má možná klíč k oživení Lucasových vzpomínek.

cz sk
27.1.2017
2 790 000
42 minut

Trailer k páté epizodě:

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Dorothy skončila u Zapadni pani tak nemělo chybu jak se snažila ziskat od Dorothy odpovědi a to jak předstirala že je jeji matka tak to bylo vyborně zahrate ale věděl jsem že je to podvod sotva jak promluvila ale zajimalo by mě proč by Glinda zabila svoji sestru a jinak myslim že Lucas chranil to děvče a proto ty muže zabil a nemělo chybu jak si to Dorothy nakračila k Čaroději a chtěla ho zabit ale pak nemělo chybu jak řekl že se vratila domu tak jsem zvědav jak si s tim Dorothy vyrovna a Jack fakt neměl chybu jak chranil princeznu

redaktor
12.3.2022 | 19:50:17
kristyn.g

lepší z dílů, mě tedy vůbec nesedne hlavní hrninka tak tím to asi je, ale tento díl mě bavil

2.2.2017 | 10:50:18
s.iima

díky za titulky :)

30.1.2017 | 20:12:47

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama