Empire
83/100 - 18×

Empire

Empire je hudební drama, které vypráví příběh Luciouse Lyona, ředitele velké hudební společnosti. Je mu diagnostikována neléčitelná nemoc ALS a Lucious si tak musí ze svých třech synů zvolit nástupce svého impéria. O toto místo se chce ale hrát i jeho bývalá žena Cookie, která se po sedmnácti letech vrací z vězení.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
4 sezóny | FOX | 44 minut
hrají
Terrence Howard (Lucious Lyon), Taraji P. Henson (Cookie Lyon), Malik Yoba (Vernon Turner)


Empire navštíví Xzibit

Empire navštíví Xzibit

Jedním z hlavních rysů tohoto seriálu je až neuvěřitelné množství hvězdných hostů. Nejnovějším přírůstkem je rapper Alvin Joiner, známější jako Xzibit. A klidnou atmosféru s sebou rozhodně nepřinese.


0 0
6.3.2016

Xzibit se v Empire představí jako Leslie „Shyne“ Johnson, který je popisován jako stoprocentní vlk a stoprocentní gangster. Přestože se angažuje i v hudebním průmyslu, jeho vášní byly vždy drogy, zbraně a vydírání. Velké ikony hudby ho ignorují a to ho samozřejmě štve. Svého úhlavního nepřítele však vidí právě v Luciousovi.

Foto: Bet.com

Diskuze /2

BruceCrain

Zdravím, jsem novým fanouškem „Říše“ a moc se těším na nové díly, titulky a články =) Jinak ne že bych chtěl být rýpal, ale mám pocit, že se píše spíše „rapper“, nemyslím, že je počeštěná verze =) Ale to je jen detail =)

#2 lukascoolarik
6.3.2016 | 21:08:34
lukascoolarik

#1 BruceCrain: Vítej v Říši. :-D Chyba opravena.

webmaster
6.3.2016 | 21:53:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!