ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S02E15: Baby Shower

S02E15: Baby Shower

ER hostuje zhruba tucet těhotných žen, když v porodnici praskne sprinkler.

cz sk
15.2.1996
42 minut

Conni je po lhůtě splatnosti pro své vlastní dítě. ER gang se ji snaží přesvědčit, že řepná polévka u Doc Magoo jí pomůže jít do práce. Carter hraje průvodce po návštěvě chirurgických internistických nadějů před samotným rozhovorem. Benton se snaží maratonem přivést beznadějného pacienta zpět z pokraje smrti. Jerry se snaží přesvědčit ostatní, že basketbalový hráč Scottie Pippen navštívil. Doug navštíví svého otce.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama