ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E01: Dr. Carter, I Presume

S03E01: Dr. Carter, I Presume

Carter začíná první den své stáže náročným úkolem vyplnění Bentona, když konzultuje chirurgický zákrok.

cz sk
26.9.1996
42 minut

Haleh a další frustrované sestry učí Carterovou lekci. Jeanie dělá těžké rozhodnutí ohledně svého HIV pozitivního stavu, zatímco Bentonův test se vrací negativně. Personál ER bzučí kvůli pověsti, že chicagská nemocnice se může zavírat. Weaver implementuje nesoudržný systém pro sledování pacientů. Personál ER hraje ve softballové hře Čtvrtého července, kde Carol narazí na Shepa a jeho novou přítelkyni. Benton narazí na starou přítelkyni Carlu Reeseovou při grilování Jackie a Walta.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama