ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E02: Let the Games Begin

S03E02: Let the Games Begin

Jeanie si začíná uvědomovat břemeno žití HIV pozitivního života, když se účty začnou zvyšovat a Benton ji vyhodí z traumatu.

cz sk
3.10.1996
42 minut

Zaměstnanci nervózně čekají na zprávy o budoucnosti nemocnice, když se říká, že se blíží. Jak se ukazuje, Southside je místo toho uzavřen a County převezme nového náčelníka štábu, Dr. Anspaugh. Mark a Susan snášejí katastrofální slepá rande. Benton pošle Carterovi do ER za den poté, co dorazí pozdě. Carter poté promluví pacienta do lokálního anestetika a povzbudí ho, aby během operace položil Bentonovi otázky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama