ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E04: Last Call

S03E04: Last Call

Doug přináší do nemocnice jednu noc, když má epileptický záchvat a vydělá mu pohledy svých kolegů, když si nevzpomene na její jméno.

cz sk
17.10.1996
42 minut

Carter zašroubuje Bentonovu přednášku, když si uvědomí, že Bentonovy prezentační materiály byly zničeny v ohni jeho bytového domu. Keaton mezitím zazářil Carterovi, když přesvědčil dospívající dívku, aby podstoupila operaci. Carter také najde místo k životu, s Dennisem Gantem. Jeanie začíná pociťovat vedlejší účinky svého léku a je dotazována hezkým stavebním dělníkem. Koledníci se zapisují do lékařské školy.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama