ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E20: Random Acts

S03E20: Random Acts

Zaměstnanci vyvstávají v akci, když je Mark násilně zbit neznámým útočníkem.

cz sk
1.5.1997
42 minut

Doug zachází se synem bohatého muže a vede Carol, aby ho podezřela, že mu dala zvláštní péči. Greg požaduje, aby si Jeanie vybrala mezi ním a Alem. Spekulace probíhají nekontrolovatelně, když je u přijímacího stolu nalezena dravá novela, autorka neznámá. Z Filadelfie dorazí nový pediatr. Olbes se zjeví z uniformy kvůli změně a přivede svého dědečka, který utrpěl mrtvici. Carla je přijata do nemocnice poté, co odešla do předčasného porodu; kontrakce jsou prozatím zastaveny.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama