ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S04E04: When the Bough Breaks

S04E04: When the Bough Breaks

Po nehodě školního autobusu je ER zaplavena zraněnými dětmi.

cz sk
16.10.1997
42 minut

Mark se otočí, když Jenn odmítne nechat Rachel navštívit, dokud nevyčistí svůj čin. Jeanie čelí krizi, když je nucena použít ruku k zastavení krvácení pacienta. Carter požaduje, aby s ním Benton přestal jednat jako se studentem, a začal s ním zacházet jako s rovným. Carter a Anna získají nové studenty, s Carterem se opět krátce rozbije. Junkie matka tvrdí, že Carol upustila své novorozené dítě. Al Boulet ztrácí práci. Reese je propuštěn z nemocnice.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama