ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S05E14: The Storm (1)

S05E14: The Storm (1)

Doug čelí možným trestním obviněním poté, co Ricky Abbott zemře, když Rossovi ukazuje Joi, jak obejít systémové uzamčení a dát Ricky smrtící dávku dilaudinu.

cz sk
11.2.1999
42 minut

Doug je pověřen prací na stole, Carolova klinika je zavřena kvůli získání počítače PCA pro Rickyho a Greene a Weaver budou čelit budoucím disciplinárním opatřením za to, že Dougovi nedovolí manipulaci s dvojitě slepou studií. Carter a Lucy objevují vzájemnou přitažlivost a slovo se šíří po celé nemocnici. Benton studuje s instruktorem znakového jazyka. Romano začíná svůj první den jako úřadující šéf ER.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama