ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S05E13: Choosing Joi

S05E13: Choosing Joi

Ricky Abbott se vrací do ER.

cz sk
4.2.1999
42 minut

Doug falšuje noviny, aby Joi mohl ošetřovat Rickyho doma. Corday se rozhodne odstoupit od romského vyšetřování sexuálního obtěžování poté, co hrozí odhalením jejího vztahu s Bentonem. Romano je později jmenován úřadujícím náčelníkem ER. Dr. Greene zachází s nigerijským školníkem pro bolesti zad a impotenci. Carol a sestry sledují spoustu psů, když je jejich majitel hospitalizován. Carter diagnostikuje studenta s Hodgkinovou chorobou. Kerry zahajuje hledání svých biologických rodičů.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama