ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E17: Survival of the Fittest

S07E17: Survival of the Fittest

Peter a Cleo mohou být na vině, když policista střílí a zabije starou ženu s demencí.

cz sk
29.3.2001
42 minut

Carter dezinformuje Rena a řekne jí, že on a Abby měli minulé spojení. Dubnový blázen způsobuje, že zaměstnanci hrají na sebe žerty; Malucci z toho dostane to nejhorší, když ho Kovac vstříkne Haldolem, čímž ho přestane zbytečně používat po zbytek směny a při spaní mu přilepí ruku na čelo. Corday snáší zvláště dlouhou operaci jen proto, aby dokázal, že dokáže i přes své těhotenství. Greene zachází se třemi mladými studenty, kteří hucují čistič koberců. Luka zachází s dalším těhotným teenagerem, který chce pohodlí, které jí dítě přinese.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama