ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E06: Supplies and Demands

S08E06: Supplies and Demands

Susan a Carter navštěvují jógu před prací.

cz sk
1.11.2001
42 minut

Při práci objevují ohnisko meningokoku. Abby zjistí, že Luka si najala Nicole jako běžce, i když neví, co dělá, a flirtuje s hasičem se zlomenou nohou. Carter a Abby diskutují o jejich vztahu. Corday je i nadále sledován infekcí a hledá vzorec po její čtvrté pooperační smrti sepse. Zjistí, že bylo zahájeno oficiální vyšetřování, že je „anděl milosrdenství“ a policie se s ní spojí. Corday také bojuje s Rachel při objevování Elly bez dozoru. Benton řekne Rogerovi, že nechce, aby už neměl kontakt s Reese. Luka zachází s mladým mužem pomocí svého přenosného katétru pro injekci heroinu. Benton a Abby zacházejí s dítětem, které se pokusilo o obřízku, aby potěšilo svou přítelkyni.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama