ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E12: A River in Egypt

S08E12: A River in Egypt

Chen se vrací do nemocnice s důkazem Weaverova ztraceného pageru a požaduje její práci zpět, vyhrožuje soudním řízením.

cz sk
17.1.2002
42 minut

Weaver myšlenku nesouhlasí, ale Romano ji nutí, aby to udělala. Jak sledují její kolegové, Sandy Lopez zasadí Weaverovi polibek a účinně ji vystrčí. Carter se pokouší zprostředkovat mezi svými hašteřícími rodiči. Názory Marka a Elizabeth na budoucnost Rachel se liší, ale Mark se rozhodl ji prozatím ponechat v Chicagu. Abby se pokouší zprostředkovat mezi svými bojujícími sousedy poté, co Brian porazí Joyce. Lewis zachází s vězněmi s řadou smrti, kteří chtějí příkaz DNR.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama