ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E22: Lockdown

S08E22: Lockdown

Den začíná pomalu, když Weaver volá, aby řekla, že přijde pozdě, a Chen si myslí, že vyvíjí horečku.

cz sk
16.5.2002
42 minut

Pak přichází více MVA, rychle následují dvě děti trpící tím, co se zdá být neštovicemi. Panika personálu, ale ne tak špatná jako u pacientů, když je pro ER nařízeno uzamčení. Horečka Chen je v karanténě se Stanem bez domova. Lewis se ujme vedení, když dorazí Weaver a policie ji nenechá dovnitř. Dívka nakažená neštovicemi umře a Pratt embarasuje Carter před svými rodiči. Carter si všimne, že Pratt je také nemocný, a pošle ho do Chenova pokoje. Jerry telefonuje zprávám a vzpourám pacientů, téměř pomocí nosítka, aby otevřel dveře nouzového zálivu. Kontrola ER je od Weavera odlehčena infekčním specialistou. Zaměstnanci se připravují na pobyt, stále nemají potvrzení o tom, zda je to neštovice nebo ne, a v důsledku toho blokování pokračuje. Carter a Abby se políbí poté, co byli spolu v karanténě.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama