ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E07: Death and Taxes

S10E07: Death and Taxes

Lewis má těžký den: Chuck navrhuje mít s ní děti, postrádá schůzku s auditorem a Ben Hollander spáchá sebevraždu.

cz sk
13.11.2003
42 minut

Pratt dostává nepříznivou recenzi od Romana a také zachází s konem, který byl znásilněn ve vězení. Abby na svém rotačním ER souhlasí, že bude studovat s Neelou. Gallant učiní rozhodnutí, které má za následek smrt mladé dívky s leukémií. Samův syn Alex tráví celý den v ER, po většinu z toho sleduje Luku a končí rentgenem Luky. Chen zavolá čínské velvyslanectví a zamíří k letadlu, protože její rodiče na dovolené byli při nehodě. Sam odšroubuje Romanovu ruku a Lewis ji za zbytek směny zamkne.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama