ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E15: Blood Relations

S10E15: Blood Relations

Celá rodina trpící otravou oxidem uhelnatým je přivedena do ER.

cz sk
19.2.2004
42 minut

Claustrofobní Neela musí strávit pár hodin v hyperbarické komoře s novorozeným rodinou rodiny. Carter postrádá Kema, který je už měsíc pryč, takže Jerry pro ně uspořádá chat na webové kameře. Luka a Sam udržovali svůj vztah před Alexem v tajnosti, přestože to zjistí a není z toho příliš nadšený. Poté, co Sam navrhne, že budou mít vztah pomalejší, není Luka příliš nadšená. Lawson ptá Elizabeth ven. Sandyho máma přináší Weaverova syna Henryho. Chen se vrací z Číny: její otec potřebuje 24 hodin ošetřovatelskou péči a má potíže s přizpůsobením se této myšlence. Susan a Chuck navštíví jejího otce a řeknou mu o těhotenství.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama