ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E18: Where There's Smoke

S10E18: Where There's Smoke

Sandy Lopez je kriticky zraněn poté, co se dostal do ohně v opuštěném skladu.

cz sk
8.4.2004
42 minut

Kerry je zdevastovaná, ještě víc, když ji Sandyina rodina nenechá vidět Henryho. Susan a Risk Management vedou rozhovory se všemi, kteří se účastnili minulého týdne smrti. Gallant prozradí, že ho armáda posílá do Iráku, a on a Neela se rozloučili s hořkosladkou. Sam je překvapen příchodem Alexova otce. Neela a Abby získají výsledky své zkoušky. Corday zjistí, že je nová vedoucí chirurgie. Poté, co ona má kontrakce, Susan je položena na lůžko pro zbytek jejího těhotenství.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama