ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S13E09: Scoop and Run

S13E09: Scoop and Run

Je to díkůvzdání v ER a každý se připravuje na slavnosti.

cz sk
23.11.2006
42 minut

Luka a Abby sdílejí hostinu se zpožděním, když lékařský evakuační let k převodu staršího pacienta umístí Abby uprostřed scény srážky autobusu, kde si získá úctu letecké posádky. Luka sdílí obavy s bývalým znepokojivým pacientem s policií, která má pochybnosti o tom, co si myslí, že se děje. Pratt se otočí k Kerrymu poté, co se dozví o Chazovi, a Gates se pokusí Neelu okouzlit, ale Meg přidá kyselou notu

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama