The Event (Událost)
75/100 - 27×

The Event(Událost)

Obyčejný muž při pátrání po zmizelé přítelkyni odhalí největší spiknutí v historii USA.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Željko Ivanek (Blake Sterling), Blair Underwood (Elias Martinez), Scott Patterson (Michael Buchanan), Ian Anthony Dale (Simon Lee),

Časová osa 7. epizody - Vím, kdo jsi

Časová osa 7. epizody - Vím, kdo jsi

Po skončení sedmé epizody seriálu Událost přinášíme opět časové shrnutí. Těm, co 7. epizodu neviděli, nedoporučujeme ho otvírat, ostatní se nemusí bát, že by jim odhalil události z dalších dílů, je zde opravdu pouze časové shrnutí této epizody.

0 0
18.2.2012

červen 1996

WASHINGTON, D.C.

Setkáváme se s Blakem Sterlingem v něžném objetí své ženy Laury. Společně připravují večeři a povídají si o pracovních povinnostech dne. Vyruší je telefonát Blakeova otce, agenta CIA ve výslužbě, který chce se svým synem naléhavě mluvit.

LANGLEY, VIRGINIA

Sterling zjišťuje od svého otce Edmonda, že jeho žena na něj byla nastrčená coby ruská špionka. Je tímto faktem velmi otřesen a odmítá mu uvěřit. Edmond mu radí, aby ji vzal do vazby a neriskoval svou kariéru.

Sterling konfrontuje svou ženu a jelikož věří v jejich lásku, nabízí jí společný útěk do Argentiny. Ona utíká, aby krátce na to byla popravena v autě jeho otcem.

podzim 2010

ATLANTA, GEORGIA

Přepadení u Buchananových. Zatímco jsou Michael, Val a Sam doma, přepadne je skupina organizovaných teroristů. Zabijí Val a Michaela se Sam unesou.

Minuty po zhroucení budovy, Sophia a Thomas uniknou vzduchovou rourou v nedaleké budově. Aaron, jejich spolupracovník, na ně čeká, aby je dovezl do bezpečí. Sophia a Thomas se dohadují o Simonovu osudu.

Zhroucení budovy sledovali v místnosti v Bílém domě, jako přímý přenos. Prezident Martinez požaduje odpovědi od Sterlinga. Sterling se přiznává, že mají mezi svými lidmi špeha, kterého se snaží odhalit.

NEMOCNICE BETHESDA NAVAL, MARYLAND

Na příkaz prezidenta odhalit špeha a uklidit nepořádek, Sterling si bere situaci do svých rukou a chce vyslechnout svědka z nedávné události – Simona. Lékařka informuje Sterlinga, že je Simon v bezvědomí a může tak zůstat ještě nějakou dobu. Sterling ji ujišťuje, že počká „tak dlouho, jak bude třeba.“

WASHINGTON, D.C.

Kolemjdoucí uslyší Murphyho z kufru auta. Je osvobozen z kufru svého auta a obviní Simona

z toho, že on je ten špeh, kterého Sterling hledá. Požaduje, aby si hned promluvil s ředitelem Sterlingem.

BETHESDA, MARYLAND

Dempsey se spojí s Carterem , který je mu stručně vysvětlí, co se stalo při přestřelce na policejní stanici ve Snyderu. Dempsey, který mu slíbí, že je všechny pochytá a zabije. Ukáže jeho mu plány s Avias Air 514.

WASHINGTON, D.C.

Thomas dostane od Sophie facku, za svou neposlušnost a připomene mu, že ona nese za vše zodpovědnost. Thomas se omlouvá. Zde je poprvé odhaleno, že Sophia je jeho matka.

NEMOCNICE BETHESDA NAVAL, MARYLAND

Garrett brání Simona od Murphyho obvinění z toho, že on by mohl být špeh. Sterling je oba vyzývá k tomu, aby našli pravdu.

ATLANTA, GEOGIE

Madeline vezme Seana a Leilu ke svému příteli, bývalému zasvěcenému. Pomůže jim s analyzováním seznamu jmen, který našli v domě Michaela Buchanana. Určí, že seznam jmen je spojený s krycí společností se sídlem v Los Angeles. Jsou skoro chyceni týmem ozbrojenců, který vyslal Dempsey. Sean a Leila uprchnou, zatímco se apartmán sám zničí, zabije několik ozbrojenců.

NEMOCNICE BETHESDA NAVAL, MARYLAND

Simon se probouzí, u svého lůžka najde čekajícího Sterlinga. Je to napínavý okamžik, jak Sterling ukáže, že testoval jeho krev – a zbavil ho podezření. Thomasovy vzorky krve byly vyměněny a Aaron místo činu posel Murphyho otisky prstů.

WASHINGTON, D. C.

Sophia se vyptává Thomase, jak daleko jsou jejich společné plány domů. Popisuje jejich pokrok, že technologie existuje, ale že nemají dostatek jaderného materiálu.

ATLANTA, GEORGIA

Ukáže se, že Samantha je naživu, ale je držena tajemnou ženou v zajetí. Přivede ji do pokoje plné dívek, ale ty všechny vypadají staře.

INTERNÁTNÍ ŠKOLA

Tajemná vychovatelka vede Samanthu do školy, kde si dívky hrají. Dívky se obrátí a ukáže se, že jejich tváře jsou předčasně staré a vrásčité.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama