Forever
94/100 - 252×

Forever

Dvě stě let je dost dlouhá doba na to, abyste se naučili hromadu světových jazyků, projeli celou zeměkouli či vyšplhali na Mount Everest. Doktoru Henrymu Morganovi se to všechno za dvě stě let povedlo. Je totiž nesmrtelný. Zemřel totiž kdysi dávno ve svých pětatřiceti letech a od té doby se neustále rodí znovu a znovu, přestože vůbec nestárne. Jeho tajemství zná pouze jeho nejlepší přítel Abe, který vlastní starožitnictví. Henry se zatím každým dnem protlouká řešením případů s policistkou Jo, která využívá jeho ohromné znalosti o smrti, zatímco se sám snaží přijít na tajemství své nesmrtelnosti.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Mysteriózní

S01E18: Dead Men Tell Long Tales

S01E18: Dead Men Tell Long Tales

Když je zavražděn majitel záchranné společnosti lovící poklady, vyšetřování vede Henryho a Jo k pronásledování, aby našli zlato chybějící lodi a vraha, ale odhalí mnohem víc, než pro koho vyjednali.

cz sk
24.3.2015
4 420 000
40 minut

Je ironií, že loď je ta, kde byl Henry poprvé zabit. Mezitím Jo objevuje romantiku, když ji pronásleduje pohledný, okouzlující Isaac Monroe, velmi bohatý podnikatel, který je zpočátku považován za osobu zajímající se o zločin. Jejich vzájemná přitažlivost a chemie jsou nepopiratelné. Co se stane mezi jedním z nejuznávanějších mládenců z New Yorku a pouličním chytrým detektivem, který se snaží pohnout kolem smrti svého milovaného manžela? Nakonec se Adam znovu objeví, aby nabídl svůj pohled na to, jak se Henry a on konečně zbaví své kletby.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Zase pecka

10.10.2017 | 15:25:35
wrong

že by sme sa nejako začali blížiť k vysvetleniu?

4.12.2015 | 21:26:30
zwolf

Bomba!

26.3.2015 | 23:02:03

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama