Four Weddings and a Funeral
85/100 - 4×

Four Weddings and a Funeral

Čtyři kamarádi z Ameriky se setkají na jedné londýnské svatbě, ale po událostech u oltáře se jejich životy ocitají v nepokojích. Mají před sebou celý rok romantiky a zlomených srdcí, na jehož konci nás čekají čtyři svatby a jeden pohřeb.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický


S01E01: Kash with a K

S01E01: Kash with a K

Po nevydařeném vztahu letí Maya své nejlepší kamarádce Ainsley na svatbu. Mezitím se znovu shledává se starými přáteli, Craigem a Duffym, a stává se svědkem nejedné osobní krize.

cz sk
31.7.2019
50 minut

Seznamujeme se s Mayou (Nathalie Emmanuel). Málem je po ránu nachytaná manželkou svého milence a zároveň svého zaměstnavatele, senátora. Ten se rozhodne rozvést se svou manželkou, tedy alespoň to Maye slíbí.

Duffyho (John Reynolds) kniha je odmítnuta vydavatelstvím. Craig (Brandon Mychal Smith) a Zara (Sophia La Porta) řeší různé záležitosti týkající se jejich vztahu a Craigových přátel, kteří Zaru evidentně moc neberou.

Ainsley (Rebecca Rittenhouse) se těší, až Maya přiletí do Londýna. Na letišti Maya ztratí svůj kufr a pomáhá jí ho najít Kash (Nikesh Patel), se kterým si překvapivě dobře rozumí. Kash jí ukazuje svou pravou tvář, což doposud nikdy u nikoho jiného ve svém životě neudělal.

Maya se seznamuje s Ainsleynou novou nejlepší kamarádkou Gemmou (Zoe Boyle). Duffy chce Maye vyjádřit své city, které k ní má už od školy. Nepodaří se mu to, protože Maya je příliš zaměstnaná zjištěním, že Kash je přítelem Ainsley.

Craig zjišťuje, že má dítě, o kterém nevěděl. Mayin milenec se rozhodne s rozvodem počkat. Vyplatí se mu to a vyhrává volby. Poté se rozvádí, což Mayu potěší. Ne však na dlouho, když vyjde najevo jeho nevěra – s jinou ženou, ne Mayou.

Maya odjíždí na Ainsleynu svatbu. Craig se jí svěřuje o své dceři, Molly. Zaře o tom však neříká. Ta nachází řetízek s písmenem M. Myslí si, že je to M jako Maya.

Kash je ze svatby nervózní. Je si tak nejistý, že se rozhodne Ainsley si nevzít.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama