Four Weddings and a Funeral
84/100 - 5×

Four Weddings and a Funeral

Čtyři kamarádi z Ameriky se setkají na jedné londýnské svatbě, ale po událostech u oltáře se jejich životy ocitají v nepokojích. Mají před sebou celý rok romantiky a zlomených srdcí, na jehož konci nás čekají čtyři svatby a jeden pohřeb.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický

S01E10: New Jersey

S01E10: New Jersey

Rok po bolestném zjištění o Mayině vztahu s Kashem je svatba skvělou příležitostí pro obnovení starých přátelství.

cz sk
11.9.2019
54 minut

Život jde dál. Fatima a Basheer už mají miminko. Kash získává velkou roli. Ainsley a Bryce chystají svatbu. Tony a Andrew také pořádají důležitou slavnost – Tony získává britské občanství.

Zara a Craig mají malou holčičku. Tráví čas společně s Molly a její matkou, která se stará i Mollyinu maličkou sestřičku. Dohromady tvoří zvláštní, ale rozkošnou rodinku. Craig navíc trénuje Mollyin fotbalový tým.

Gemma a Duffy spolu chodí, ale skrývají to před Gilesem. Ainsley je stále naštvaná na Mayu a odmítá s ní komunikovat, stejně jako většina přátel. Maya kandiduje a Marcus pro ni pracuje. Na Kashe i na Mayu tlačí okolí, aby už zapomněli a šli ve svém životě dál. Ani jednomu se to nedaří.

Maya se dozvídá, že Ainsley je zasnoubená. Bryce začíná být naštvaný, protože Ainsley je stále zaujatá Kashem a chce, aby všechno bylo lepší než její poslední svatba.

Maya se vrací do Londýna a snaží se Ainsley omluvit, ale marně. Než ale však stihne odletět zpět do New Yorku, tak si všimne plakátu Kashova představení.

V letadle potká Duffyho, který se vrací domů kvůli své nemocné matce. Duffy pochybuje o svém vztahu s Gemmou, ale Maya ho přesvědčí, aby to nevzdával. Miluje Gemmu a řekne jí to. Ta je zaskočená.

Duffy si myslí, že ho Gemma nechce. Ta se rozhodne přiletět za ním i s Gilesem. Dokonce Gilesovi řekne pravdu. Gemma si uvědomí, jak moc Duffyho miluje, a chce si ho vzít.

Ainsley se schází s Kashem. Chce vědět, jestli Kash odvolal svatbu kvůli Maye. Dozvídá se, že Maya se s Kashem rozešla a vybrala si Ainsley.

Ainsley ruší svatbu s Brycem a rozhodne se mu vyjádřit svou lásku jinak – v kostele – protože nepotřebuje svatbu, aby všem dokázala, že ho miluje.

Duffy a Gemma pořádají svatbu a Maya je také pozvaná, protože je víceméně příčinou. Svatba je lehce provizorní, ale i tak plní svůj účel. Na cestě na svatbu Bryce dává Ainsley všechny dopisy, které Maya napsala, ale které Ainsley nechala vyhodit.

Svatba nevypadá úplně nejlépe, ale všichni přikládají ruku k dílu. Dorazí i Maya a Ainsley se rozhodne konečně přijmout její omluvu. Svět je zase v pořádku. Až na maličkou věc. Kashe.

Ainsley se rozhodne vzít věci do svých rukou a pozvat Kashe na svatbu. Ten si nemyslí, že je to dobrý nápad, ale Ainsley ho lstí přesvědčí, aby přiletěl.

Maya a Kash se konečně setkávají a dávají dohromady.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama