Four Weddings and a Funeral
84/100 - 5×

Four Weddings and a Funeral

Čtyři kamarádi z Ameriky se setkají na jedné londýnské svatbě, ale po událostech u oltáře se jejich životy ocitají v nepokojích. Mají před sebou celý rok romantiky a zlomených srdcí, na jehož konci nás čekají čtyři svatby a jeden pohřeb.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický

S01E09: Four Friends and a Secret

S01E09: Four Friends and a Secret

Maye se nedaří říct Ainsley pravdu o Kashovi. Gemma vyhodí Duffyho, protože má strach, že se příliš sbližují. Zara najde způsob, jak navázat vztah s Craigovou dcerou. Andrew překvapivě změní názor.

cz sk
4.9.2019
48 minut

Maya a Kash jsou rozhodnutí vyjít s pravdou ven. Maya chce říct Ainsley pravdu, ale stále to odkládá. Ainsley řeší svůj vztah s Brycem, který ji kvůli tomu, co zaslechl předchozí večer, nechce. Naštěstí Ainsley vymyslí, jak ho okouzlit, a díky Maye se konečně dají dohromady.

Andrew a Tony stále řeší problém se zákonem proti imigrantům. Andrew se rozhodne říct ne, protože si je jistý, že zákon neprojde i díky jiným poslancům. Ti se však stáhnou a Andrew je pod velkým tlakem.

Craig si dá dvě a dvě dohromady, ale nechce Ainsley říct pravdu. Zároveň řeší Zařino těhotenství a na mysli má Molly, svou dceru. Zara se rozhodne jít za její matkou a přesvědčit ji, aby dala Craigovi šanci. Ta svolí a dovolí jim přijít na fotbalový zápas, kde se ale Craig nemá projevovat. To samozřejmě nevyjde, ale nakonec je to tak mnohem lepší.

Kashův otec ho ignoruje. Maya dostane práci v New Yorku a Kash se rozhodne jet s ní. Jeho bratr však nechce, aby je s otcem opustil. Kash se rozhoduje zůstat v Londýně. To mu však otec nedovoluje, protože chce, aby byl šťastný.

Gemma a Duffy se pomalu sbližují, když Duffy chodí doučovat Gilese. To ale Gemmu vyděsí a Duffyho vyhodí. Zároveň si nechce připustit, že žárlí, když Duffy chodí s někým jiným. Nakonec se Duffymu omluví – ale svou lásku mu nevyzná.

Kash řekne Maye, že se s ní odstěhuje do New Yorku. V té chvíli je ale spolu uvidí Gemma. Chce to honem říct Duffymu, ten si to ale vyloží jinak a vyzná jí lásku.

Andrew neví, jak se dostat ze svízelné situace, a rozhodne se požádat Tonyho o ruku. Ten však odmítne, protože by zachránil jen jeho, ale ne tisíce dalších imigrantů. Andrew se nakonec rozhodne hlasovat proti, čím proti sobě poštve většinu poslanců.

Ainsley se dovídá, že Maya získala práci v New Yorku, a svolává válečnou poradu s přáteli. Ti si však myslí, že jde o Mayu a Kashe. Ainsley se dovídá pravdu a je zničena. Maya náhle nemá nikoho. Rozchází se s Kashem.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama