Franklin & Bash (Franklin a Bash)
91/100 - 9×

Franklin & Bash(Franklin a Bash)

Stojaté vody seriózní právnické firmy Infeld & Daniels rozproudí příchod dvojce mladých advokátů, kteří, naštěstí pro jejich klienty, ještě pořádně nedospěli. Co na tom, že protistrana převrací očima a soudci vyhrožují tresty za pohrdání soudem? Váš soud pravděpodobně vyhrají a večer si ještě můžete užít pořádnou párty u nich doma (zvlášť pokud jste hezká žena)!

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 42 minut
žánr
Drama, Komedie

S04E03: Love Is the Drug

S04E03: Love Is the Drug

Řidič, který pracuje pro taxislužbu pocházející z davu, je obviněn z krádeže kabelek celebrit za pomoci jednoho ze svých cestujících.

cz sk
27.8.2014
42 minut

Peter a Jared jim nechají vyříznout svou práci, když je odhaleno, že cestující použil falešnou identitu k rezervaci jízd a nechal svého klienta, aby se vydal na podzim. Chlapi musí najít tajemnou dívku a přesvědčit ji, aby se přiznala, ale když to udělají, zjistí, že řidičova touha po ní je tak vysilující, že je téměř klinická, nedává jim na výběr, ale své neurochemikálie postaví na stojan a prokáže jeho „rozdrcení“ „je podobný jako„ droga narušující úsudek “. Mezitím, rozzuřený, že jeho karikatura byla odstraněna z místní restaurace, Infeld saje majitele a znovu zapálí hořkou rivalitu. Aby se předešlo nákladnému urovnání, které by mohlo pohřbít ho a firmu v dluhu, Franklin & Bash zařídí starším školním opatřením, aby oběť upokojila: Infeld musí vzít jednu ránu od hostující hvězdy Mike Tyson.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama