Franklin & Bash (Franklin a Bash)
91/100 - 9×

Franklin & Bash(Franklin a Bash)

Stojaté vody seriózní právnické firmy Infeld & Daniels rozproudí příchod dvojce mladých advokátů, kteří, naštěstí pro jejich klienty, ještě pořádně nedospěli. Co na tom, že protistrana převrací očima a soudci vyhrožují tresty za pohrdání soudem? Váš soud pravděpodobně vyhrají a večer si ještě můžete užít pořádnou párty u nich doma (zvlášť pokud jste hezká žena)!

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 42 minut
žánr
Drama, Komedie

S04E02: Kershaw vs. Lincecum

S04E02: Kershaw vs. Lincecum

Nejnovější právník firmy, Anita Haskinsová, poukazuje na zdánlivě jednoduchý rozvodový případ, ale když se zjistí, že žalobce je ženatý s plastickým chirurgem, který ve firmě podepisuje, Peter a Jared vstoupí, aby neztratili tolik potřebný tok příjmů.

cz sk
20.8.2014
42 minut

Chlápci musí nyní vyhrát případ tím, že prokáží, že mu chirurg podváděl. Rovněž slib získat lístky na vysoce očekávanou baseballovou hru posílá chlapce, kteří upřednostňují celé město, což vede k polibku Peterovi nebo Jaredovi, nikdy nezapomene. Creed Bratton také hostující hvězdy.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama