The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Dylan Baker poosmé v seriálu jako Colin Sweeney

Dylan Baker poosmé v seriálu jako Colin Sweeney

Starý známý Colin Sweeney, kterého hraje Dylan Baker, se objevil po dlouhé době v seriálu a to v třinácté epizodě Dark Money. Při této příležitosti Dylan Baker poskytl krátký rozhovor New York Post. Přinášíme vám zajímavosti o hraní Colina Sweeneyho a také o dalších počinech Dylana Bakera.


1 0
23.3.2015

NY Post: Colin Sweeney je rozkošně oplzlý a vypadá to, že se dostal Alicii pod kůži.

Baker: Díky němu se ptá sama sebe: „Co je to se mnou, když je možné, že mě okouzluje vrah? Scenáristé nikdy neřekli, jestli je Sweeney vinen nebo ne. Ačkoliv druhá vražda (v druhé sérii) ženy, která byla připoutána k jeho kotníku – tu zabil!


(Foto: CBS)

NY Post: To, jak vtipně hrajete vaši postavu, je nakažlivé.

Baker: Scenáristé pořád přicházejí s něčím novým a do toho musím jít. V epizodě S04E19 The Wheels of Justice, když jsem se rozhodoval, zda se oženit s ženou, kterou hraje Morena Baccarin a mít dítě. Když jsem odcházel ze soudní síně, tak mi Alicia řekla: „Pokud nemáte předmanželskou smlouvy, pak vás obere o všechno.“ Nechali mě změnit moji repliku na: „Pak bych ji mohl zabít“.

NY Post: Sweeneyho vztah s jeho poslední ženou, kterou hraje Laura Benanti je nejlepší. Ona je stejně perverzní jako on.

Baker: Laura přijala celý tenhle koncept. Hned jsme si byli sympatičtí. Známe se od doby, kdy jsme dělali “The Winter’s Tale” (Zimní pohádka) na divadelním festivalu ve Williamstownu v roce 2001. Hrála Perditu a já jsem byl Camillo. Potom jsem hrál i hodné chlápky.

NY Post: Jak jste se dostal k roli bývalého předsedy vlády Johna Majora v „The Audience“?

Baker: Režisér Stephen Daldry mě pozval na konkurz. Můj akcent se vůbec nehodil k postavě. Můj přízvuk je britský z „vyšší třídy“ zatímco Major má londýnský předměstský přízvuk, i když se snaží, aby byl nóbl, ale moc se mu to nedaří. A šance pracovat s Helen Mirren… Ona je prostě úžasná.

NY Post: A taky trochu zastrašující.

Baker: Je neuvěřitelná. Je tam jedna scéna, kde něco řeknu a ona přijde ke mně. Jednou se na mě tak podívala, až mně úplně zamrazilo. Cítil jsem mrazení v zádech. Zažil jsem naplno sílu Helen Mirren na jevišti. Bylo to velmi vzrušující.

(Foto: The Audience)

Původní článek najdete na webu New York Post.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !