The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Matt Czuchry o poslední scéně mezi Carym a Kalindou

Matt Czuchry o poslední scéně mezi Carym a Kalindou

Odchod Archie Panjabi, představitelky Kalindy, byl dlouhé měsíce znám, jen se nevědělo, kdy a jak se s námi rozloučí. Server E! Online přinesl rozhovor s hercem Mattem Czuchrym právě o posledních momentech Caryho a Kalindy.


0 0
6.5.2015

Poslední epizoda S06E20: The Deconstruction mě zničila. Můžeš prosím ujistit fanoušky, že tohle nebyla poslední scéna mezi Carym a Kalindou?

Tohle byla poslední scéna mezi Carym a Kalindou.


Ale ne. Takže vy nebudete mít pořádné rozloučení?

Ne. Myslím, že to láme srdce jak Carymu, tak divákům. Chybí tomu zakončení celé záležitosti. V mnoha směrech je Kalinda taková, že tajuplně zmizí uprostřed noci. Pro Caryho bude v budoucnu obtížné se se s tím vypořádat, jak s nedostatečným závěrem, tak s řádným rozloučením. V první sérii v páté epizodě jsem Archie říkal: „Ať už se tvoje postava bude vyvíjet jakýmkoli směrem, myslím, že odejde uprostřed noci, v mlze, zahalena tajemstvím a už se nikdy nevrátí.“ A to, co se stalo v dvacáté epizodě, šest let poté, bylo velmi zajímavé.

Dostávám tweety od fanoušků, kteří jsou, jak to jen pojmenovat, super nervózní z příštích dvou epizod. Myslíš, že fanoušci budou spokojeni s tím, jak se všechno kolem Kalindy, včetně jejího vztahu s jinými postavami vyvrbí?

Kalinda byla ve spoustě věcí tajemná a teď i tajemně odešla. Myslím, že to sedí k její postavě, ale bojím se reakcí fanoušků. Jsem si jistý, že na to nebude panovat všeobecný názor. Co mám rád na odchodu Kalindy s ohledem na Caryho je nedostatek zakončení. Život je chaos. Častokrát chcete některé věci uzavřít, ale nepodaří se to a pak prožíváte těžké chvíle ohledně toho, jak se s tím vyrovnat a tyto traumatické události vás změní. To je právě Caryho případ. Život se ubírá různými cestami a někdy nedostanete to rozloučení, které byste si přáli.

(Matt Czuchry a Archie Panjabi během natáčení Dobré manželky, foto: twitter.com/pan­jabiarchie)

To je to, co je vlastní seriálu Dobrá manželka. Zůstat v reálném životě a tragédii. Vzpomínám si, že o tom Kingovi mluvili v souvislosti s dramatickým odchodem Joshe Charlese.

Ano. Když jsem točil poslední scénu, tak to tam je. Můžete číst na Caryho tváři, že ona je skutečně pryč. Když Cary přišel do jejího bytu a viděl tu díru ve zdi, všechno se v něm obrátilo. Vždycky věděl, jaký člověk Kalinda je, že by se mohla sbalit a zmizet uprostřed noci. Věděl to v ten moment, když udělala, co udělala, aby ochránila Caryho, aby ochránila Aliciu a Diane. Taková ona prostě je.

Uvidíme následky odchodu Kalindy i příští rok? Vím, že ještě nebylo oficiálně oznámeno pokračování seriálu.

Ano, oficiálně ještě nebylo nic oznámeno. Určitě je uvidíte v 21. a 22. epizodě v souvislosti s Carym. Měli spolu přátelský a milenecký vztah, který se vyvíjel celých šest let. Cary pocítí tíhu této ztráty. Malé náznaky uvidíte ve zbývajících dvou epizodách.

Připravili jste si s Archie něco speciálního? Bylo to dojemné loučení?

Celou sérii jsme byli nadšení z těch scén, ve kterých jsme hráli a s každou epizodou se blížil její odchod a samozřejmě zakončení jejího příběhu a v případě Caryho a Kalindy nedostatek zakončení. Vždycky jsem se těšil na každou scénu s ní, rád jsem s Archie pracoval. Celou sezónu jsme se s Archie scházeli, chodili na oběd a dělali to, co oba milujeme – rozebírali scény a přemýšleli, jak bychom to mohli nejlépe zahrát. Dříve jsme to probírali přes telefon, ale teď jsme to řešili přes oběd nebo jindy osobně a byl zde určitý rozdíl v tom, jak jsme uchopili scény, které jsme měli v průběhu celé série.

Zdroj: Rozhovor s Mattem Czuchrym

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama