Grantchester
98/100 - 9×

Grantchester

Sidney Chambers je charismatický a okouzlující duchovný, který je parťákem policejního inspektora Gordieho Keatinga. Společně tvoří netradiční duo, které se doplňuje ve vyšetřování případů.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní

S02E06: Episode 6

S02E06: Episode 6

Sidney Chambers se vzdal.

cz sk
6.4.2016
50 minut

Po náročných událostech posledních několika týdnů pije jako nikdy předtím, a co je ještě horší, zdá se, že se zcela přestal starat o své povinnosti duchovního. S paní Maguire a Leonardem, kteří se o něj hluboce bojí, je na nich, aby se pokusili najít způsob, jak pomoci svému příteli, než bude příliš pozdě. Ale s tím, jak se zdá, že Geordie a Amanda nejsou ochotni pomoci, a ve snaze odstranit Sidneyho ze zdejší zdánlivě sbírající síly, věci nevypadají dobře. Kdykoli se však starý přítel Reverend Sam Milburn vrací do farnosti, Sidney je vržena do ještě větší emocionální emoce zmatek. Samův návrat, který žádá o odpuštění za své zločiny, Sidneyho roztrhne. Je tu Sam, aby hledal odpuštění? A je to dokonce v rámci Sidneyho darů, abych mu odpustil za zločiny spáchané proti ostatním? Věci jsou dále komplikované, když Harding a Agatha zjistí, že se Sam vrátil do vesnice. Když Harding ohrožoval jeho život, Sam prchl. Ale když se později objeví důkazy o boji, Sidney se obává, že by se to nejhorší mohlo stát – mohl by Harding zavraždit Sama? Mezitím se Leonard nadále potýká se svými pocity vůči Danielovi, ale také se snaží pochopit návrh na změnu života od arciděkan. A návštěva paní Maguire vede k tomu, že Amanda má srdce s Guyem. Když Sam chybí, Sidney a Geordie jsou znovu nuceni společně vyšetřovat zločin. Když však odhalí temné tajemství o Samovi, Sidneyův křehký emoční stav se posouvá ještě dále, což ještě více zatěžuje vyšetřování. Budou-li mezi nimi oba napětí na nejvyšší úrovni, budou schopni rozdělit své rozdíly na jednu stranu na tak dlouhou dobu, aby zabránili spáchání vraždy?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama