Grantchester
98/100 - 9×

Grantchester

Sidney Chambers je charismatický a okouzlující duchovný, který je parťákem policejního inspektora Gordieho Keatinga. Společně tvoří netradiční duo, které se doplňuje ve vyšetřování případů.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní

S02E05: Episode 5

S02E05: Episode 5

Sidney je jediným přítelem, který Gary Bell opustil, když čeká na zprávy o tom, zda mu bude nabídnuta odškodnění.

cz sk
30.3.2016
50 minut

Sidney je rozhodnut, že ať už je jeho osud jakýkoli, bude stát po jeho boku – i když někteří členové vesnice namítají. Mezitím Geordie a Phil navštíví nemocnici, kde se Rita Jones [Tanya Franks] zotavuje z posledního výprasku, který rozdal její násilný manžel Eddie [Matthew Jure]. Ale se svými dětmi, které potřebují živitele rodiny, Rita odmítá obvinit. Ritaův nejstarší syn nechá dva detektivy do hrobu, kterému říkají rodinný dům. Když objeví nějaké nedávno ukradené zboží, zdá se, že konečně mají vše, co potřebují k obojku Eddieho. Ale ten muž nejde tiše, bojuje s Philem a likviduje Geordie, když je dopraven do cel. Příští ráno Geordieho manželka Cathy volá Sidneyho: Geordie se včera večer nevrátila domů. A když Sidney dorazí na stanici, najde svého přítele s pohmožděnými koleny a Eddie je mrtvý na nosítkách. Když DCI Benson zpochybňuje Geordinovu nevinnost, Sidney skočí na obranu svého přítele. Ale Geordie se choval podivně pozdě a nikdo jiný nemohl ověřit jeho místo pobytu, když byl Eddie zabit. Leonard a paní Maguireová jsou u krku navzájem v krku jako špatně posuzovaná poznámka o milostném životě paní Maguire a náhodná ztráta některých sentimentálních pohlednic způsobuje pocit syrového i nepochopeného. Jak Gary Bell čeká na objevení svého osudu, Sidney hledá aby nedošlo k další nespravedlnosti. Když se však hlouběji kope, zjistil, že se ptá, zda Geordie opravdu zná, stejně jako si myslel. Mohl Geordie Eddieho porazit? Zachová Sidney víru ve svého přítele? A bude se Gary vyhýbat smyčkovi smyčce?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Myslel jsem, že ho nějak ještě zachrání.

webmaster
18.4.2019 | 17:18:49

Filtr seriálů
Reklama