Grantchester
98/100 - 9×

Grantchester

Sidney Chambers je charismatický a okouzlující duchovný, který je parťákem policejního inspektora Gordieho Keatinga. Společně tvoří netradiční duo, které se doplňuje ve vyšetřování případů.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní

S02E04: Episode 4

S02E04: Episode 4

Jak se proces místních dospívajících Garyho Bell přiblíží, Sidney a Geordie se ocitnou u loggerů, pokud jde o jeho vinu – ani když si společně budují motokáry, nemohou je přimět, aby viděli z očí do očí.

cz sk
23.3.2016
50 minut

Sidneyova mysl je odstraněna z těchto záležitostí, když najde úzkostného Reggie Lawsona (Paul Nicholls) na hrobu své mrtvé manželky Anny. Přesvědčen, že stále pronásleduje svůj domov a stabilní loděnice po její sebevraždě, prosí Sidneyho, aby přišel na jeho statek, Kingsbrook a provedl pro něj exorcizmus. Věřím, že je to zoufalý zármutek manžela, Sidney jde s Reggie, aby prozkoumal jeho tvrzení. Tam potká Reggieho novou manželku Kitty [Eliza Hope Bennett], jejich hospodyně paní Eltonovou [Jenny Ogilvie] a Aninu bratr, Laszlo Herzl [Elliot Levey]. S Aniným podpisovým parfémem stále visícím ve vzduchu, obrazem padajícím ze zdi z vlastního podnětu a koně, který po strašidelném vytržení vyrazil, se zdá, že Reggieho obavy mají nějaký základ, i když Kitty rychle poukáže na svou náhodnou povahu. Poté, co Sidney nabídl modlitby a radu, doufá, že jeho slova dala Reggieu trochu útěchy. Ale tu noc Geordie přivolá Sidneyho zpět k Kingsbrookovi: Reggie se oběsil přesně na stejném místě, jako Anna zemřela. Mezitím jsou faráři Redmondovy a Sidney nešťastní, když Sidney stojí jako svědek obhajoby v případě Garyho. Budou ho jeho principy stát jeho stádem? Když Sidneyova sestra Jen [Fiona Button] házela večírek v Londýně, je to šance, že Sidney uteče a vezme Margaret na paži. Ale když se Amanda objeví s Guy [Tom Austen], je jasné, že jeho vlastní pocity jsou stále v konfliktu. Alespoň vyšetřování Reggieho smrti dává Sidney a Geordie opět společný cíl. Proč by Reggie vzal život, když je jeho nejlepší kůň v příštím závodě vítězný? A s téměř identickou sebevraždou jako jeho zesnulá manželka, proč se některé klíčové detaily liší? Je však jeden společný případ dostačující k tomu, aby se tito nejlepší přátelé dostali zpět na cestu – zejména poté, co se Sidney postaví? Ať už je výsledek soudního řízení – a případ – jakýkoli výsledek – zdá se, že Sidney je nastaven na postup, který ohrožuje jeho přátelství s Geordiem …

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama