Grantchester
98/100 - 9×

Grantchester

Sidney Chambers je charismatický a okouzlující duchovný, který je parťákem policejního inspektora Gordieho Keatinga. Společně tvoří netradiční duo, které se doplňuje ve vyšetřování případů.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní

S02E03: Episode 3

S02E03: Episode 3

Poté, co důkladně moderní návštěvy Margaret ve farnosti začnou opouštět nos paní Maguireové ze dna, Sidney doufá v rozptýlení – což se projeví v nečekané podobě mladého muže, který seděl sám v kostele a zakrytý krví.

cz sk
16.3.2016
50 minut

Ten muž je Theo Graham [Jeremy Newmark Jones] a přiznává se Sidneymu a Geordieovi, že zaútočil a zabil svého pronajímatele, Eric Whittaker [Michael Shaeffer]. Když ale Sidney a Geordie zavolali do ubytovny, kde Eric běžel, zjistí, že údajná oběť je živá a dobrá, spolu s jeho dospívající dcerou Joan [Rosie Day] a její nevlastní matkou Vivian [Liz White]. Eric věří, že Theo je fantasista. Zpět na stanici, přes jeho protesty, že Eric za ním přijde, Geordie posílá mladého muže na cestu. O několik hodin později, na které byli svědky Sidney a Geordie, je Eric zabit v úderu a běhu.Sidney utěší Vivian v nemocnici, ale zpět v penzionu zjistí, že její vztah s Joanem je napjatý – o to více, když se Joan učí smrti jejího otce. Když Theo dorazí, aby si nárokoval na své věci, Sidney ho nakonec pronásleduje z penzionu, ale pronásledování končí, když Theo sekne Sidney nožem. Jak Vivian inklinuje k Sidneyovým ranám, stává se stále hlouběji a hlouběji do krouceného emočního světa penzion. Kdo se Vivian snaží chránit? Co opravdu zdánlivě plachý a jeden strávník Raymond [John Voce] opravdu chce? A jak daleko bude muset Sidney odhalit vraha. Leonard rozptýlen tajnými výlety do kina a Geordie se přinutil vypořádat se s překvapivým zlodějem, který sleduje Sidneyho záda?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama