Happy Valley (Šťastné údolí)
95/100 - 23×

Happy Valley(Šťastné údolí)

Životem yorkshireské policistky Catherine Cawoodové otřese sebevražda její dcery. Když už se zdá, že se z traumatu dostala, náhodou na ulici zahlédne muže, který její dceru znásilnil, což ji k sebevraždě přivedlo. Catherine má teď jediný cíl. Dopadnout násilníka, který toho má na svědomí mnohem víc, než policistka tuší.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
2 sezóny | BBC One | 53 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

S02E01: Episode 1

S02E01: Episode 1

Při řešení případu šustění ovcí Catherine objevuje rozložené tělo ukryté v garáži na místním statku.

cz sk
9.2.2016
51 minut

Znásilněný a zavražděný, oběť je někdo blízko domova. Až příliš brzy se Catherine ocitá uprostřed vyšetřování vraždy. Mezitím Clare narazí na svého starého přítele Neila Ackroyda, který se nedávno přestěhoval do Hebdenského mostu a pracuje v místním rohovém obchodě. Budou staré plameny znovu panovat? Další vztahy jsou vrženy do chaosu, když Catherine laskavě přijme syna Daniela poté, co byl vyhozen ze svého domu, zatímco detektiv seržant John Wadsworth čelí těžkému rozhodnutí, když se jeho přítelkyně nečekaně objeví v domě, který sdílí se svou ženou a dětmi. mrtvé tělo se zjistilo, že policie začíná podezřívat, že za vraždami je sériový vrah, a zavolali detektivní supervizor Andy Shepherd a detektivní inspektor Jodie Shackleton. Tommy Lee Royce je uzamčen za mřížemi a dostává velmi neočekávané zprávy a zneklidněně hledá útěchu u tajemné návštěvnice.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama