Happy Valley (Šťastné údolí)
95/100 - 23×

Happy Valley(Šťastné údolí)

Životem yorkshireské policistky Catherine Cawoodové otřese sebevražda její dcery. Když už se zdá, že se z traumatu dostala, náhodou na ulici zahlédne muže, který její dceru znásilnil, což ji k sebevraždě přivedlo. Catherine má teď jediný cíl. Dopadnout násilníka, který toho má na svědomí mnohem víc, než policistka tuší.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
2 sezóny | BBC One | 53 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

S02E02: Episode 2

S02E02: Episode 2

Zatímco ona zůstane podezřelým v Lynn Dewhurst vyšetřování, Catherine se zaměří na případ obchodování s lidmi.

cz sk
16.2.2016
51 minut

Po úspěšném policejním nájezdu, Catherine zajistí všechny ženy jsou vzaty do bezpečných domů. Ilinka, která má zásadní informace o osobách, které obchodují s lidmi, je útočena u Catherine sousedky Winnie a neochotně souhlasí s tím, že bude hovořit s policií. Ale Catherine ji neúmyslně vystavila nebezpečí? Jak Vickyho hrozby přetrvávají, John se snaží získat úchyt na případu vraždy. Cítí se pod tlakem v práci a doma, přijímá drastická opatření, aby zachránil své manželství a pověst. Když Tommy dostane zvláštní volno, aby se zúčastnil pohřbu své matky, Catherine má nevysvětlitelnou nutkání navštěvovat – znovu ji čelit tváří v tvář s ním. Mezitím se Clare, která se cítí zranitelná na Helenově pohřbu, obrací ke starému příteli kvůli pohodlí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.




Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů








Reklama