Heartstopper (Srdcerváči)
98/100 - 40×

Heartstopper(Srdcerváči)

Seriál sleduje příběh dvou studentů na chlapecké škole – nervózního homosexuála Charlieho a hráče rugby Nicka. Stanou se z nich přátelé a Charlie začíná brzy podléhat Nickově kouzlu, ale je přesvědčen, že u něj nemá šanci. Avšak láska dokáže překvapit a Nicka zajímá Charlie víc, než si oba uvědomují. Založeno na stejnojmenném grafickém románu od Alice Osemanové.

VB | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Joe Locke (Charlie Spring), Kit Connor (Nick Nelson), William Gao (Tao Xu), Yasmin Finney (Elle Argent), Corinna Brown (Tara Jones), Kizzy Edgell (Darcy Olsson), Tobie Donovan (Isaac Henderson), Rhea Norwood (Imogen Heaney), Sebastian Croft (Ben Hope), Cormac Hyde-Corrin (Harry Greene), Jenny Walser (Tori Spring), Olivia Colman (Sarah Nelson), Fisayo Akinade (Nathan Ajayi), Chetna Pandya (Priya Singh)

Srdcerváči dorazí na Netflix v dubnu

Srdcerváči dorazí na Netflix v dubnu

Fanoušci grafického románu Heartstopper zbystřete, neboť za měsíc se dočkáme na Netflixu jeho seriálového zpracování. Informace o datu premiéry přichází společně s první upoutávkou, kde můžete spatřit kompletní obsazení hlavních postav.

1 0
17.3.2022

Už od začátku loňského roku víme, že Netflix připravuje anglický seriál Heartstopper (česky Srdcerváči), který je založen na stejnojmenné sérii grafických románů. A nyní se po roce příprav konečně dozvídáme datum vydání a také první upoutávky. Seriál bude na Netflixu dostupný od pátku 22. dubna a první řada se bude skládat z osmi půlhodinových epizod.

Tvůrci seriálu sázejí především na neokoukané herce. Ústřední duo jsme si představili už v předešlém článku, ale u nich obsazení hlavních postav samozřejmě nekončí. Těšit se můžeme na Williama Gaoa jako Charlieho nejlepšího kamaráda Tao Xu, trans herečku Yasmin Finney v roli Elle Argent, Corinnu Brown jako Taru Jones, Kizzy Edgell jako Darcy Olsson, Jenny Walser jako Charlieho sestru Tori Spring, Cormaca Hyde-Corrina jako Harryho Greenea či na Sebastiana Crofta, který si zahraje Charlieho tajného „přítele“ Bena Hopea. Posledního zmíněného herce můžete znát například ze seriálu Game of Thrones, kde ztvárnil ve dvou dílech malého Neda Starka. Seriál nám také představí dvě zcela nové hlavní postavy, a to Isaaca Hendersona a Imogen Heaney, které ztvární herci Tobie Donovan a Rhea Norwood.

(Hlavní obsazení seriálu. Foto: Twitter)

Spisovatelka předlohy a i tvůrkyně seriálu Alice Oseman ještě potvrdila, že v seriálu nebude mít Charlie svého malého bratra Olivera a také neuvidíme jeho dalšího kamaráda Aleda. Nicméně oznámila, že jsou zde v budoucnosti dveře otevřené pro zpracování jejího dalšího románu Radio Silence, ve kterém je Aled jednou z ústředních postav.

Nyní se už můžete podívat na první upoutávku, která obsahuje několik ikonických scén z předlohy. Fanoušci si navíc už nyní tuto upoutávku vychvalují, neboť přesně vystihuje atmosféru románu a také chválí výběr herců, kteří byli do jednotlivých rolí perfektně obsazeni. Upoutávku doprovází nový song Colours of You od Baby Queen.

Zdroj: Deadline, Netflix

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Perfect

cz100%
DOKONČENO

Seriál můžete sledovat s českými titulky i na Netflixu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Druhá série se bude zabývat i tématy jako asexualita a anorexie

Druhá série se bude zabývat i tématy jako asexualita a anorexie

Nová série nebude pojednávat jen o radostných věcech, jako jsou například užívání si nového vztahu či výlet s kamarády do zahraničí. Dojde totiž i na vážnější témata jako asexualita a problém s příjmem potravy a s tím spjaté psychické potíže.

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama