Hell on Wheels
93/100 - 78×

Hell on Wheels

Velkolepý příběh z Ameriky po občanské válce zasazen do prostředí stavby první transkontinentální železnice ukazuje, jak necivilizovaná dokáže civilizace být.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Anson Mount (Cullen Bohannon), Robin McLeavy (Eva), Ben Esler (Sean McGinnes), Colm Meaney (Thomas ‘Doc’ Durant), Christopher Heyerdahl (Thor ‘Švéd’ Gundersen), Jennifer Ferrin (Louise Ellison), Eddie Spears (Joseph Black Moon), Dominique McElligott (Lily Bell), Phil Burke (Mickey McGinnes), Tom Noonan (Reverend Nathaniel Cole)

Hell on Wheels přijíždí na Ednu

Hell on Wheels přijíždí na Ednu

Vítáme vás na novém webu k seriálu Hell on Wheels od americké kabelové stanice AMC. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, jedná o dramatický westernový seriál, což je na televizních obrazovkách docela vzácnost. Seriál má na internetových databázích vysoké hodnocení, takže neváhejte a vraťte se spolu s námi do 19. století, mezi pistolníky a indiány.

0 0
27.11.2011

Sice ještě nemáme úplně hotovo, ale dnes, resp. zítra našeho času, půjde do vysílání už čtvrtá epizoda, a tak není na co čekat. :)

Profily postav, herců a epizod budeme průběžně doplňovat. Titulky pro vás bude překládat Kaacza.

A jak to zatím se seriálem vypadá? Čeká nás celkem 10 epizod. Průměrná sledovanost je zatím přes 3,7 milionu, což je výborné číslo. Hell on Wheels je tak po Walking Dead druhým nejsledovanějším seriálem stanice AMC a nechává za sebou i takové legendy, jakou jsou Mad Men nebo Breaking Bad. Pokud se seriál bude na těchto číslech držet i nadále, druhé sérii by nemělo nic bránit.

Zdroj: AMC

Diskuze /6

Dieselguy

A stejně jako Walking dead je i Hell on Wheels neskonatelě horší než legendy jako breaking Bad nebo Mad Men. První díly neskutečný zklamání… Nebrat !

27.11.2011 | 19:32:49
Marketka

Dieselguy sorry, ale evidentně je to otázka názoru. Pro mě byla Walking Dead (mluvím teď o první sérii) naprosto parádní a zcela srovnatelná s Breaking Bad. Naopak Mad Men mě nezaujali vůbec. Takže to s tím WOH nebude tak horký, já to rozhodně zkusím :-)

čestný člen redakce
27.11.2011 | 21:20:02
LordBathory

Na Falling Skies jste s tou sledovaností nějak zapomněli. :) Mimochodem, The Walking Dead Season 2 jde zatím pořádně do kytek.

27.11.2011 | 21:55:24
barahir

LordBathory: Falling Skies ale není od AMC :)

Dieselguy: Na seriálovou tvorbu je to podle mého názoru nadprůměr.

čestný člen redakce
27.11.2011 | 22:50:07
LordBathory

cancro: My bad…Omlouvám se, já si pletu TNT a AMC. :D

28.11.2011 | 7:57:40
novoten

Za sebe říkám, že westerny miluju, proto je Hell on Wheels jako anděl z nebe. A zatím to vypadá extrémně dobře na to, že kabelové seriály většinou začínají docela pomalu.

28.11.2011 | 11:54:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů