Hell on Wheels
93/100 - 78×

Hell on Wheels

Velkolepý příběh z Ameriky po občanské válce zasazen do prostředí stavby první transkontinentální železnice ukazuje, jak necivilizovaná dokáže civilizace být.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Anson Mount (Cullen Bohannon), Robin McLeavy (Eva), Ben Esler (Sean McGinnes), Colm Meaney (Thomas ‘Doc’ Durant), Christopher Heyerdahl (Thor ‘Švéd’ Gundersen), Jennifer Ferrin (Louise Ellison), Eddie Spears (Joseph Black Moon), Dominique McElligott (Lily Bell), Phil Burke (Mickey McGinnes), Tom Noonan (Reverend Nathaniel Cole)

Práce na třetí sérii začínají

Práce na třetí sérii začínají

Po nejasnostech ohledně toho, jak to bude se třetí sérii a kdo jí vlastně napíše vydalo AMC tento týden oficiální informace o dalším osudu seriálu.

0 0
15.12.2012

Novým scénáristou a producentem bude John Wirth, který má na svém kontě seriály jako Falling Skies, V, či Terminator: The Sarah Connor Chronicles.

Bylo potvrzeno 10 epizod s premiérou ve třetím čtvrtletí 2013.

AMC je potěšena, že se našel takto zkušený zcénárista a dle vlastních slov neuvěřitelný talent.

Uvidíme, jak si John Wirth po zmíněných sci-fi seriálech povede ve světě westernu. Věřme, že dobře zapadne do týmu a dá seriálu nový impulz.

Bude pokračovat taktéž spolupráce bývalými scénáristy Joem a Tonym Gaytonovými, kteří jsou potvrzení jako poradci.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama