Hell on Wheels
93/100 - 78×

Hell on Wheels

Velkolepý příběh z Ameriky po občanské válce zasazen do prostředí stavby první transkontinentální železnice ukazuje, jak necivilizovaná dokáže civilizace být.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Anson Mount (Cullen Bohannon), Robin McLeavy (Eva), Ben Esler (Sean McGinnes), Colm Meaney (Thomas ‘Doc’ Durant), Christopher Heyerdahl (Thor ‘Švéd’ Gundersen), Jennifer Ferrin (Louise Ellison), Eddie Spears (Joseph Black Moon), Dominique McElligott (Lily Bell), Phil Burke (Mickey McGinnes), Tom Noonan (Reverend Nathaniel Cole)

Rozhovor s Ansonem Mountem (Cullen Bohannon)

Rozhovor s Ansonem Mountem (Cullen Bohannon)

Rozhovor s Ansonem Mountem, který hraje Cullena Bohannona o vývoji jeho postavy a o tom, jaké triky „ukradl“ Clintovi Eastwoodovi.

0 0
31.8.2012

Jak se váš život změnil od doby, co jste se připojil k natáčení

Hell on Wheels?

Život se zásadně nezměnil v závislosti na práci, popularitě či úspěchu.

Pořád si peru svoje vlastní prádlo a jsem tomu tak rád. Je legrační, že pokud jde o popularitu, sundám kostým, svážu si vlasy a nikdo mě nepozná.

A mně to vůbec nevadí. Líbí se mi moje práce, rád stojím na vlastních nohou, jak jen je to možné.

Scénárista Joe Gayton řekl, že jeden z důvodů, proč si vás vybral, byl „mlčenlivý“ přístup k charakteru. Jste muž mála slov i v reálném životě?

Jo. [Smích]

[Smích] Nějaké další podobnosti?

Mám velké štěstí, že se rozhodli, že chtěli najít pravého Jihoameričana. Mám ten pocit. I když je přízvuk na místě, obvykle poznám, když někdo není Jižan. Měl jsem štěstí, že hledali někoho autentického.

Řekl jste, že jste „kradl z Eastwooda“, když se vás ptali na vliv westernu na Cullena. Co jste ukradl?

Myslím, že americký western položil námět pro sledování vašich instinktů, vaší odvahy, pro práh lidskosti. Myslím, že Clint Eastwood pomohl tento žánr definovat. Pokud jde o můj výkon, co jsem ukradl od Eastwooda je myšlenka. V této sezóně je scéna, v níž je moje postava v přestřelce, rozhodl jsem se vyměnit válec ze zbraně uprostřed boje. Tenhle nápad jsem sebral z konce filmu Bledý jezdec, kde to udělal Eastwood.

Je to něco, co jste musel trénovat, abyste to mohl udělat?

Není tak jednoduché, jak to vypadá, trénoval jsem výměnu válce bez toho, aniž bych se na něj díval, týden. Udělal jsem to stokrát, než to bylo ono.

Cullen dostane novou zbraň v této sezoně. Řekněte nám o ní.

Ztratím svůj Griswold, když jsem zatčen vojáky Unie, a nakonec dostanu 1858 Remington kalibr 45, který byl vydán Unií, takže něco jako nasypat si do rány sůl.

Griswold (vlevo) a 1858 Remington (vpravo)

Chybí vám Griswold?

Vlastně, osobně dávám přednost Remingtonu. [smích] Myslím, že Cullen to má stejně. Je mi líto, ale prostě je to lepší zbraň. Griswold byl pěkná s***a do začátků a víte, že nemá dvojitou ocel, takže důvod, proč je to jedna z nejvzácnějších starožitných zbraní je ten, že všechny ostatní zrezivěly.

Jaká je největší změna mezi první a druhou sérií?

Velká otázka této sezóny je, proč se Cullen Bohannon vrátil na železnici. Proč je tady? Snad se odpověď dozvíme na konci sezóny. Pro mě je to také o otevírání dalších aspektů jeho charakteru. Chci najít světlé části Cullena, jeho humornou stránku, to pro mě byla vzrušující věc v tomto roce.

Řekl jste, že nejste tvrďák. Jednají s vámi lidé jinak, od té doby co hrajete Cullena?

Moji přátelé se smějí, stejně jako vždy, speciálně teď s tímto „drsným“ plakátem.

Říkají: „Děláš si srandu?“ Ale také jsem dostal v poslední době různé nabídky, na akční role a „tvrďáky“, což mi přišlo k popukání.

Chystáte film, kde hrajete rasistu, další morálně rozporuplná role. Myslíte si, že získání těchto rolí je náhoda?

Nevyhledával jsem hraní rasisty, ale přišel skvělý scénář, a když jsem ho viděl, skočil jsem po něm. Jsem opravdu rád, že jsem to udělal. Pro mě je herectví hra. Hrajete a snažíte se to dělat nejlépe, jak umíte.

Zdroj: AMCtv.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama