Hemlock Grove
76/100 - 49×

Hemlock Grove

Milujete Alexandra Skarsgårda jako upíra v True Blood? Tak vás jistě potěší, že upírem je teď i jeho mladší brácha Bill Skarsgård. A také to není žádný slušňáček. S matkou (Famke Jenssen!) a velmi zvláštní sestrou si žije v Hemlock Grove, kde upíři zdaleka nejsou ta nejpodivnější stvoření a mladičké dívky ošklivě umírají minimálně každý úplněk. Seriál patří do stáje Netflixu, celá série je tedy dostupná najednou.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Joel de la Fuente (Johann Pryce), Penelope Mitchell (Letha Godfrey), Dougray Scott (Norman Godfrey), Landon Liboiron (Peter Rumancek),

Novinky ke třetí sérii Hemlock Grove

Novinky ke třetí sérii Hemlock Grove

Po dlouhém čekání bylo zveřejněno datum vydání třetí a zároveň také poslední řady hororového seriálu Hemlock Grove.

2 0
20.9.2015

Třetí série má podnázev ‚The Final Chapter‘ neboli ‚poslední kapitola‘ a dočkáme se jí 23. října 2015 (pro nás kvůli časovému posunu 24. října). Tato série by bohužel měla mít jen 10 epizod, ale zato je nám přislíben uspokojivý konec. „Těšíme se na zavedení poslední série do temných a nečekaných míst a diváci se dočkají ‚zabijáckého‘ finále, které by od Hemlock Grove očekávali.“ prohlásil výkonný producent Eli Roth pro server EW.com.

Showrunner by měl opět být Charles H. (Chic) Eglee a můžeme se těšit i na novou tvář, a to Camille De Pazzis, která by měla ztvárnit postavu Annie. O ní zatím žádné detaily nemáme, zato se ale objevila v první ukázce ke třetí řadě.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Filtr seriálů