Hemlock Grove
76/100 - 49×

Hemlock Grove

Milujete Alexandra Skarsgårda jako upíra v True Blood? Tak vás jistě potěší, že upírem je teď i jeho mladší brácha Bill Skarsgård. A také to není žádný slušňáček. S matkou (Famke Jenssen!) a velmi zvláštní sestrou si žije v Hemlock Grove, kde upíři zdaleka nejsou ta nejpodivnější stvoření a mladičké dívky ošklivě umírají minimálně každý úplněk. Seriál patří do stáje Netflixu, celá série je tedy dostupná najednou.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Joel de la Fuente (Johann Pryce), Penelope Mitchell (Letha Godfrey), Dougray Scott (Norman Godfrey), Landon Liboiron (Peter Rumancek),

Letha Godfrey

Letha Godfrey

Sestřenice Romana Godfreyje.

Sezóny 1
2013 - 2013

Mladá, krásná dívka, která je zároveň Romanovou sestřenicí. Tráví s ním dost času a to se nelíbí jejímu otci, protože si myslí, že je Roman zkažený a rozmazlený, a navíc má na ní špatný vliv. Z venku se zdá jako chytrá a dokonalá studentka, ale to je jen první pohled. Jejího otce totiž psychicky ničí pocit, že jeho dcera mohla být znásilněna. Poté co mu oznámí skutečnost, že je těhotná nedokáže přijmout fakt, že otcem jejího dítětem by měl být anděl. Jako psychiatr je přesvědčený, že je to posttraumatický šok ze znásilnění a obává se, že se jí jednou její vzpomínky vrátí.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů